Swiatgwiazd.pl
Ewa Krawczyk i bp. Antoni Długosz

Piotr Molecki/East News

Biskup między Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem juniorem. "Ewa już dzwoniła do mnie z prośbą o modlitwę"

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Spór pomiędzy Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem juniorem ws. spadku po zmarłym mężu i ojcu wspomnianej dwójki wydaje się nie mieć końca. W sytuację zaangażował się już nawet bp Antoni Długosz, który przewodniczył uroczystości pogrzebowej zmarłego piosenkarza. W rozmowie z „Dobrym Tygodniem” duchowny zdradził, że małżonka artysty poprosiła go o duchowe wsparcie i modlitwę.

  • Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk junior toczą konflikt ws. spadku po Krzysztofie Krawczyku

  • Syn piosenkarza pokierował sprawę do sądu

  • Małżonka artysty poprosiła bp. Antoniego Długosza o modlitwę

Wiele wskazuje na to, że na rozwiązanie sporu między Ewą Krawczyk a Krzysztofem juniorem przyjdzie nam jeszcze poczekać. Słynny artysta przepisał w testamencie wszystko swojej żonie, pomijając jedynego syna. Teraz między wspomnianą dwójkę wkroczył duchowny.

Bp Antoni Długosz poproszony przez Ewę Krawczyk o wsparcie

Od momentu śmierci Krzysztofa Krawczyka jednym z najpopularniejszych i najgłośniejszych tematów w Polsce jest spór pomiędzy Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem juniorem. Wszystko spowodowane zostało testamentem, jaki słynny piosenkarz sporządził niedługo przed swoją śmiercią.

Znany z takich hitów jak „Parostatek”, „Chciałem być”, czy „Mój przyjacielu” wokalista zdecydował się przepisać cały swój majątek na trzecią małżonkę, Ewę, nie uwzględniając w nim jedynego biologicznego syna, którego mamą była Halina Żytkowiak, Krzysztofa Krawczyka juniora.

Oliwy do ognia dolał reportaż programu „Uwaga”, w którym konflikt wcześniej wspomnianej dwójki został przedstawiony od kulis. Wówczas na jaw wyszło, że Ewa Krawczyk proponowała juniorowi wycofanie sprawy z drogi sądowej, w zamian oferując odstąpienie części majątku jego ojca. Młody Krawczyk nie przystał na taki układ.

Rafał Brzozowski

Ojciec Rafała Brzozowskiego jest sportowcem. Właśnie został mistrzem świata

CZYTAJ DALEJ

Tymczasem okazuje się, że sprawy zaszły na tyle daleko, że Ewa Krawczyk postanowiła szukać pomocy u osób, które teoretycznie nie powinny być powiązane w wywiązujący się między nimi spór. Mowa tu o bp. Antonim Długoszu, który w rozmowie z tygodnikiem „Dobry Tydzień” zdradził kilka słów w tej sprawie.

- Ewa już dzwoniła do mnie z prośbą o modlitwę [...] To dobry dzieciak. Nie miał matki i ojca tak naprawdę też nie miał - mówił bp Antoni Długosz.

Bp Antoni Długosz o Krzysztofie Krawczyku

Duchowny przewodniczył uroczystości pogrzebowej Krzysztofa Krawczyka, która odbyła się kilka dni po jego śmierci, co w czasach pandemii często graniczyło z cudem. Już wtedy z ust biskupa padło wiele ciepłych słów o zmarłym artyście, ale nie tylko o nim. Tymczasem przekazał, że jest przekonany, iż Krzysztof Krawczyk chciałby, by spór między jego żoną i synem został rozwiązany.

- Intencją Krzysztofa na pewno byłoby zakończenie tego konfliktu. Szkoda mi juniora, ale wiem też, że ojciec bez przerwy mu pomagał - przekonuje duchowny w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

Portal „rozrywka.dziennik.pl” przytoczył rozmowę jednego ze znajomych Krzysztofa Krawczyka, który stwierdził, że przepisanie całego majątku na żonę mogło mieć wpływ na strach przed nieumiejętnym zarządzaniem nim przez biologicznego syna. Za przykład podał sytuację, w której piosenkarz przepisał kiedyś potomkowi saksofon za 12 tys. złotych, a on sprzedał go komuś za 500 zł.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Roger Karwiński grał Adasia Skalskiego w „Niani”. Jak dziś wygląda?

  • Urszula Dudziak szczerze o zakazie organizowania koncertów. Ma już konkretny plan

  • Były partner Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka miała wobec niego poważne plany

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >