Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Kożuchowska

TRICOLORS/East News

Marek Straszewski był miłością Małgorzata Kożuchowskiej. Aktorka miała wobec niego poważne plany

24 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Obecnie Małgorzata Kożuchowska jest szczęśliwą mężatką i matką. Zanim powiedziała jednak sakramentalne „tak” mężczyźnie swego życia, Bartłomiejowi Wróblewskiemu, była związana z jednym z polskich fotografów. Niegdyś to właśnie z Markiem Straszewskim aktorka miała wiązać nadzieje i plany na przyszłość.

  • Przed laty Małgorzata Kożuchowska była w związku z Markiem Straszewskim

  • Aktorka miała wiązać z fotografem nadzieje na przyszłość

  • Dziś gwiazda jest szczęśliwą żoną Bartłomieja Wróblewskiego

Małgorzata Kożuchowska od lat należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda zapracowała na to miano dużą aktywnością zawodową, występowała w takich hitowych produkcjach jak „M jak Miłość”, „Rodzinka.pl” czy „Druga szansa”. Prywatnie celebrytka spełnia się w roli żony i matki. Zanim Małgorzata Kożuchowska trafiła jednak na „tego jedynego”, trwała w związku z Markiem Straszewskim.

Dawny związek Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska poznała Marka Straszewskiego w pracy. Zawodowo mężczyzna zajmuje się fotografią, wcześniej spełniał się również jako model.

Spotkali się na jednej z sesji zdjęciowych. Udaną współpracę postanowili uczcić na wspólnej kolacji. Wkrótce zostali parą; po pewnym czasie Małgorzata Kożuchowska zaczęła ponoć snuć coraz poważniejsze plany względem partnera.

W wywiadzie, którego udzieliła w 2003 roku, aktorka wspominała o tym, iż pragnie w życiu prywatnym zacząć budować coś stałego. Domyślała się, iż miał z tym związek jej wiek. Gwiazda obchodziła bowiem w tym roku 30. rocznicę urodzin.

Urszula Dudziak

Urszula Dudziak szczerze o zakazie organizowania koncertów. Ma już konkretny plan

CZYTAJ DALEJ

Marek Straszewski miał stronić jednak ponoć od poważnych deklaracji. Być może to właśnie brak porozumienia w tej kwestii sprawił, iż para finalnie się rozstała. Wszystko zmieniło się, jak wspominała niegdyś w rozmowie z dziennikarzami aktorka, przed świętami.

- Coś mi się zawaliło tuż przed świętami. Pojechałam do rodziców, do Torunia. Były tam także siostry. Wszyscy rozumieli, że jest mi źle, ale się nie rozczulali - relacjonowała Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska i Marek Straszewski

Małgorzata Kożuchowska i Marek Straszewski (źródło: TRICOLORS/East News)

Szczęśliwa mężatka

Choć drogi Małgorzaty Kożuchowskiej i Marka Straszewskiego się rozeszły, dziś oboje trwają w związkach małżeńskich. Podczas gdy fotograf powiedział „tak” kobiecie o imieniu Kinga, z którą doczekał się córki, w 2008 roku aktorka poślubiła dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Z ich związku urodził się jedyny syn Jan Franciszek.

Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że małżonek jest jej najlepszym przyjacielem i ogromnym wsparciem. Opowiedziała o tym między innymi w jednym z postów na Instagramie, którym upamiętniła 12. rocznicę ślubu z ukochanym.

- Mój mąż Bartek to moja miłość, moje wsparcie, moja busola i mój port! Dziękuję, że jesteś ze mną! Zawsze! - napisała w social mediach.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Dziewczyna Piotra Żyły w końcu pokazała zdjęcie z ukochanym, fani mówią o jednym

  • Przyjaciel Lecha Wałęsy ujawnia prawdę nt. Lecha Wałęsy. Były prezydent kłamał?

  • Lewandowscy przekazali doskonałą wiadomość. Czym się teraz zajmą?

Źródło: WP, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >