Swiatgwiazd.pl
Roger Karwiński

TRICOLORS/East News; JANKOWSKI ANDRZEJ

Roger Karwiński już niebawem skończy 27 lat. Jak dziś wygląda gwiazdor „Niani”?

24 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Wiemy, co słychać u Rogera Karwińskiego. Jako dorastający chłopiec aktor wystąpił w popularnym niegdyś sitcomie „Niania”. Jak sam zauważył w jednym z wywiadów, wraz z upływem lat jego ścieżka zawodowa coraz bardziej odsuwała się od show-biznesu. Roger Karwiński nie zniknął jednak z mediów na dobre - dziś filmiki jego autorstwa można obejrzeć w sieci.

  • Roger Karwiński przed laty wystąpił w serialu „Niania”

  • Angażował się również w role dubbingowe

  • Po zakończeniu zdjęć do sitcomu coraz bardziej odchodził od pracy w mediach

Roger Karwiński współpracował z takimi znanymi postaciami polskiej branży rozrywkowej jak Tomasz Kot czy Agnieszka Dygant. Młodemu aktorowi umożliwiła to praca na planie serialu komediowego „Niania”, który z powodzeniem podbijał serca telewidzów w latach 2005-2009. Na potrzeby produkcji Roger Karwiński wcielił się w syna jednego z głównych bohaterów.

Kariera Rogera Karwińskiego w mediach

O czym nie każdy wie, występ w „Niani” nie był telewizyjnym debiutem Rogera Karwińskiego. Pierwsze doświadczenia przed kamerą młody, późniejszy aktor zdobył podczas występu w jednym z legendarnych programów typu talent show.

W 2003 roku Roger Karwiński pojawił się bowiem w formacie dla dzieci „Od przedszkola do Opola” jako uczestnik. Co ciekawe, nie jest jedynym przedstawicielem polskiego show-biznesu, który zdobywał pierwsze doświadczenia z telewizją w ten sposób. W show „Od przedszkola do Opola” mogliśmy zobaczyć również małą Sylwię Grzeszczak czy Darię Zawiałow.

W przypadku Rogera Karwińskiego największym sukcesem okazała się jednak rola w sitcomie „Niania” opartym na zagranicznym formacie „The Nanny”. W czasie nagrań do pierwszych odcinków, w 2005 roku, serialu Roger Karwiński miał zaledwie 11 lat. Na potrzeby produkcji wcielił się w serialowego syna Maksa Skalskiego (Tomasz Kot), Adasia.

Małgorzata Kożuchowska

Marek Straszewski był miłością Małgorzata Kożuchowskiej. Aktorka miała wobec niego poważne plany

CZYTAJ DALEJ

Roger Karwiński pojawiał się na planie „Niani” przez kolejne cztery lata. W międzyczasie dopisał do zawodowych doświadczeń gościnny występ w jubileuszowym odcinku produkcji „Na Wspólnej”, gdzie wystąpił jako Adaś Skalski.

Młody aktor grał w „Niani” aż do zakończenia zdjęć do serialu, co nastąpiło w lutym 2009 roku. Co warto dodać, w latach produkcji sitcomu Roger Karwiński przyjmował również role dubbingowe. Użyczył swego głosu między innymi postaci z serialu „Nie ma to jak hotel”.

Co słychać u serialowego Adasia?

Jak przyznał sam Roger Karwiński podczas rozmowy z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem, odkąd padł ostatni produkcyjny klaps na planie sitcomu „Niania”, z każdym kolejnym rokiem tak naprawdę coraz bardziej oddalał się zawodowo od mediów. Serialowy Adaś organizował trasy koncertowe i próbował swoich sił w stand-upie.

- Dotykałem się wielu rzeczy. Jak na złość, każda kolejna była coraz mniej medialna. 12 lat pracy w teatrze za mną, własna redakcja, kanały na YouTubie, małe trasy koncertowe łączone ze stand-upem - relacjonował Roger Karwiński.

O czym warto wspomnieć, od 2012 roku Roger Karwiński był aktywny w serwisie YouTube. Materiały pojawiające się na jego kanale w większości dotyczyły tematyki gier wideo. Od dwóch lat Roger Karwiński nie publikuje jednak nowych treści - ostatni filmik pojawił się w serwisie w sierpniu 2018 roku.

Jak na przestrzeni lat zmienił się Roger Karwiński? Na najnowszych zdjęciach i nagraniach trudno go rozpoznać. Warto zauważyć, że w przyszłym tygodniu – a dokładnie w czwartek 3 czerwca – serialowy Adaś Skalski świętować będzie swoje 27. urodziny.

Roger Karwiński

Roger Karwiński (Źródło: Youtube/Roger Karwiński)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Dziewczyna Piotra Żyły w końcu pokazała zdjęcie z ukochanym, fani mówią o jednym

  • Przyjaciel Lecha Wałęsy ujawnia prawdę nt. Lecha Wałęsy. Były prezydent kłamał?

  • Lewandowscy przekazali doskonałą wiadomość. Czym się teraz zajmą?

Źródło: Plejada, YouTube

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >