Swiatgwiazd.pl
Michał Szpak

TRICOLORS/East News

Kim jest "bratnia dusza" Michała Szpaka? "Jesteśmy ze sobą w chwilach, w których tego potrzebujemy"

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Michał Szpak to jeden z najbardziej utalentowanych piosenkarzy w Polsce. Reprezentant Polski na Eurowizji w 2016 roku od początku swojej sławy strzeże swojego życia prywatnego niczym najdroższego skarbu. Tymczasem w mediach coraz częściej publikuje zdjęcia z Pauliną Bierut, którą nazywa „swoją bratnią duszą”. Co łączy tancerkę i piosenkarza?

  • Michał Szpak opublikował zdjęcie z Pauliną Bierut

  • Piosenkarz nazywa tancerkę bratnią duszą

  • Oboje byli parą w „Tańcu z gwiazdami”

Słynny wokalista nigdy nie był wylewny na temat swojej prywatności i prawdopodobnie w najbliższej przyszłości się to nie zmieni. Mimo pojedynczych wyznań na temat swojego potencjalnego ojcostwa nigdy nie wspominał o kobietach. Z jedną z nich pokazuje się coraz częściej.

Co łączy Michała Szpaka i Paulinę Bierut?

Życie zawodowe Michała Szpaka jest bardzo częstym tematem na łamach kolorowej prasy, jednak artysta bardzo sprawnie rozdziela je z życiem prywatnym. Sympatia Polaków do piosenkarza jest niepodważalna. Zdecydowanie wzrosła pięć lat temu, kiedy oczarował Europę swoją przepiękną piosenką „Color of your life” na konkursie Eurowizji w Sztokholmie.

Michał stał się niezwykle popularny zaraz po tym, jak zajął drugie miejsce w słynnym programie „X Factor” w roku 2011. Od tamtej pory jego życie odwróciło się o 180 stopni i zaczął odnosić ogromne sukcesy, przeplatane z pozyskiwaniem coraz szerszego grona fanów i słuchaczy.

Nic dziwnego, że nie chce, by jego życie prywatne było szeroko komentowane przez media lub fanów. Wszystko na ten temat ogranicza w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadził już ponad 223 tys. obserwujących, a z dnia na dzień ta liczba tylko wzrasta.

Ewa Krawczyk i bp. Antoni Długosz - ea

Biskup między Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem juniorem. "Ewa już dzwoniła do mnie z prośbą o modlitwę"

CZYTAJ DALEJ

Zagadką dla wielu fanów jest fakt, że Michał nigdy wcześniej nie pokazywał się publicznie z kobietami, aż do niedawna. Coraz częstszym gościem w jego social mediach jest piękna tancerka, Paulina Bierut, z którą miał przyjemność występować w słynny programie „Taniec z gwiazdami”.

Wczoraj na InstaStories piosenkarza po raz kolejny pokazali się razem. Artysta nazwał Bierut „swoją bratnią duszą”. Mimo tego, że mnóstwo osób łączy ich w parę, zapewnia, że nie jest to nic więcej od przyjaźni, co skomentował jakiś czas temu przy okazji wywiadu dla serwisu „Plejada”.

- To jest taka przyjaźń, która nigdy nie będzie miała końca. Jesteśmy ze sobą w chwilach, w których tego potrzebujemy. Na doniesienia medialnie nie reagujemy, jest tylko nuta radości, że wciąż próbują nas swatać - opowiadał Michał Szpak.

Michał Szpak o swoim ojcostwie

Przed kilkoma laty piosenkarz udzielił wywiadu dla magazynu „Viva!”, gdzie zadano mu pytanie na temat potencjalnego ojcostwa. Zdradził wówczas, że chciałby być ojcem, jednak nie jest jeszcze na to gotowy.

Porównał wówczas ojcostwo do posiadania psa, którym trzeba się zajmować, a jemu brakuje na to czasu. Co ciekawe, niedługo po tym Michał zdecydował się zaadaptować pieska, któremu nadał imię Hektor.

Zobacz zdjęcie:

szpak

instagram.com/michal_szpakofficial

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Roger Karwiński grał Adasia Skalskiego w „Niani”. Jak dziś wygląda?

  • Urszula Dudziak szczerze o zakazie organizowania koncertów. Ma już konkretny plan

  • Były partner Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka miała wobec niego poważne plany

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >