Chłopaki do wzięcia Żródło: Kadr z kanału "Disco Frodo"; screen youtube.com/Disco Frodo

W internecie pojawiło się wyjątkowe nagranie z wizyty w domu Szczeny z "Chłopaków do wzięcia"

30 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Youtuber postanowił odwiedzić bohatera programu “Chłopaki do wzięcia”. Mowa o Ryszardzie, znanego szerszej widowni pod pseudonimem “Szczena”. Choć najprawdopodobniej cała akcja była ustawiona, summa summarum entuzjaści formatu “Chłopaki do wzięcia” otrzymali pretekst do uśmiechu.

  • Youtuber odwiedzili bohatera “Chłopaków do wzięcia”
  • Niewykluczone, że było to zapowiedzą dalszej współpracy
  • Ostatnio w mediach pojawiły się przykre informacje dotyczące innego uczestnika programu

“Chłopaki do wzięcia” przyciąga widzów przed odbiorniki od 2012 roku. Serial dokumentalny opowiada o kawalerach doskonale obeznanych z życiem na polskiej wsi, którzy poszukują szczęścia w miłości. Jednym z najpopularniejszych bohaterów formatu jest niewątpliwie Ryszard “Szczena”, znany wielu internautom przede wszystkim ze sceny, w której, mimo sprzeciwu matki, zabiera jej rower.

Youtuber wpadł do uczestnika programu “Chłopaki do wzięcia” z wizytą

Na wyprawę do “Szczeny”, uczestnika “Chłopaków do wzięcia”, zdecydował się youtuber z kanału “Disco Frodo”; mężczyzna zabrał ze sobą towarzysza. Warto zaznaczyć, że “Disco Frodo” również znalazł dla siebie miejsce w “Chłopakach do wzięcia”, co już samo w sobie sugeruje, iż spotkanie panów było zaaranżowane.

Początek filmiku to głównie nagrania z trasy. Trzeba przyznać, że mężczyźni mieli kawał drogi do pokonania - w pewnym momencie, mając już część podróży za sobą, kamerzysta wspominał o kolejnych 120 kilometrach do przejechania. Po drodze panów dopadł głód, który zgładzili zakupami w jednej z fast foodowych restauracji.

Gdy auto powoli zbliżało się do celu, “Disco Frodo” wyraził nadzieję na to, że ich spotkanie z bohaterem programu “Chłopaki do wzięcia” będzie należało do udanych. Oczekiwania te spełniły się, choć nie od razu - po dotarciu na miejsce youtuber przez chwilę stukał do drzwi, nie otrzymawszy żadnej odpowiedzi.

Powstanie książka o Barbarze Kurdej-SzatanPowstanie książka o Barbarze Kurdej-SzatanCzytaj dalej

Naturalnie “Szczena” szybko wyłonił się zza rogu budynku. Od tamtej pory na spotkaniu panował już radosny nastrój; panowie przez chwilę żartowali, dyskutując na temat tego, czy ktokolwiek w ogóle znajdował się wówczas w budynku. Towarzysze najwyraźniej szybko znaleźli wspólny język i spędzali czas na rozmaitych (nie zawsze do końca czysto rozrywkowych) zajęciach.

Uczestnicy programu “Chłopaki do wzięcia” pompowali wspólnie wodę, odwiedzili las (wzajemnie przestrzegając się przed kleszczami) i bawili się przy muzyce. Nagranie zakończyło się zapowiedzią współpracy. Brzmi obiecująco?

- Siema kochani, z tej strony Disco Frodo. (...) Kochani, ja byłem dzisiaj u Ryszarda, nawiązałem z Ryszardem współpracę. Mam nadzieję, że Ryszardowi się podobało - dociekał “Disco Frodo”, na co “Szczena” ochoczo przytaknął.

Tymczasem u "Jarusia"

Niestety w ostatnim czasie nie każdy z uczestników “Chłopaków do wzięcia” miał wiele powodów do radości. Jakiś czas temu do mediów spłynęły przykre wieści w sprawie zdrowia innego bohatera programu - Jarka.

Okazało się, że Jarek cierpi na FAS, czyli alkoholowy zespół płodowy, występujący u osób, których rodzicielki w trakcie ciąży spożywały napoje alkoholowe. Zespół przyczynia się między innymi do rozwoju wad rozwojowych twarzoczaszki. Możliwe jest również wystąpienie zaburzeń mowy i problemów natury psychicznej.

Fani mieli okazję wesprzeć bohatera “Chłopaków do wzięcia”. W Internecie zorganizowano bowiem zbiórkę funduszy na jego leczenie. Celu finansowego nie udało się jednak zrealizować, a na konto Jarka trafiła jedynie kwora w wysokości 400 zł.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Youtube, Lelum, Telemagazyn, Obsas

Następny artykuł