Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wiadomo, kto poprowadzi "Nasz nowy dom". Widzowie kochają ją za rolę w "Ranczu"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.05.2023 15:42

Wiadomo, kto poprowadzi "Nasz nowy dom". Widzowie kochają ją za rolę w "Ranczu"

Katarzyna Dowbor, Ela Romanowska
Fot. KAPiF

Znana jest już nowa prowadząca programu „Nasz nowy dom”, która zastąpi Katarzynę Dowbor. W kolejnym, dwudziestym sezonie zobaczymy w tej roli gwiazdę serialu „Ranczo”.

Zwolnienie Dowbor wywołało w fanach formatu wiele trudnych emocji. Czy gorący sprzeciw wobec decyzji Edwarda Miszczaka teraz nieco zelżeje? Nową prowadzącą ma bowiem zostać Elżbieta Romanowska.

Katarzynę Dowbor zastąpi w „Naszym nowym domu” Elżbieta Romanowska

Portal Pomponik dotarł do informacji, zgodnie z którymi Katarzyna Dowbor ma już następczynię. Elżbieta Romanowska jest dobrze znana widzom serialu „Ranczo”. Wcielała się tam w postać Jolanty Pietrek, pracownicy, a potem kierowniczki sklepu w Wilkowyjach.

Aktorka występowała też w 11. edycji show „Twoja Twarz Brzmi znajomo” oraz takich serialach jak „W rytmie serca”, „Świat według Kiepskich”, „Hotel 52” i „Pierwsza miłość”. Już wkrótce zobaczymy ją też w nowej produkcji Polsat Box Go „Swaci”. 

Gwiazda "Na Wspólnej" poprowadzi "Nasz nowy dom"? Widzowie ją uwielbiają, unika afer

Elżbieta Romanowska nową prowadzącą w programie „Nasz nowy dom”

Romanowska ma duże doświadczenie w programach rozrywkowych. Brała udział w 4. edycji „Jak oni śpiewają”. W 2016 zajęła drugie miejsce w piątej edycji „Tańca z gwiazdami”. W latach 2020–2021 była gospodynią programu rozrywkowego TVP2 „Anything Goes. Ale jazda!”.

Aktorka ma też bogaty dorobek sceniczny. Role filmowe, serialowe i teatralne przyniosły jej ogromne grono fanów. Do 2015 pracowała w teatrze muzycznym Capitol we Wrocławiu, później zaś z Teatrem Współczesnym, Teatrem Piosenki oraz Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. 

Elżbieta Romanowska zastąpi Katarzynę Dowbor

Sama aktora jeszcze nie pochwaliła się nowym stanowiskiem. Dziś w jej mediach społecznościowych pojawiła się relacja z planu serialu „Barwy szczęścia”. Romanowska jest bardzo zapracowaną artystką; nie wiadomo jeszcze, co z jej rolami w produkcjach, w jakich teraz występuje.

Portal Wirtualne Media przekazuje, że zdjęcia do nowego sezonu, który trafi na antenę jesienią bieżącego roku, ruszają już w poniedziałek. Źródło, na jakie powołuje się serwis, tak uzasadnia decyzję władz stacji: „Elę Romanowską widzowie znają z »Rancza« i seriali Polsatu. Jest osobą, której zależy na pomocy rodzinom w programie, a nie na promocji własnej osoby. Śledziła dotychczasowe odcinki "Naszego nowego domu", które ją wzruszały”.

Jak podoba się wam taka zmiana?

Zobacz zdjęcia:

Nasz nowy dom
Katarzyna Dowbor, fot. KAPiF
Nasz nowy dom
Elżbieta Romanowska, fot. KAPiF
Nasz nowy dom
Elżbieta Romanowska, fot. KAPiF
Nasz nowy dom
Elżbieta Romanowska, fot. KAPiF

Źródło: Wirtualne Media, Pomponik