Swiatgwiazd.pl
Szymon Hołownia zastąpiony przez Michała Kempę.

Piotr Molecki/East News

Wiemy, kto zastąpi Szymona Hołownię w "Mam Talent". Stacja wybrała Michała Kempę

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Emil Hoff

Udostępnij:

Kto zastąpi Szymona Hołownię w roli prowadzącego program "Mam Talent"? Stacja TVN może przebierać w chętnych, ale kto rzeczywiście godnie zastąpi kultowego prowadzącego, który wolał zająć się polityką? Już wiemy!

  • Szymon Hołownia odszedł z "Mam Talent".

  • Barbara Kurdej-Szatan nie zdołała przekonać do siebie twórców programu.

  • Na miejsce aktorki wybrano Michała Kempę, jednego z najbardziej znanych polskich standuperów.

Choć Szymon Hołownia aktualnie zajmuje się polityką, a sondaże wskazują, że idzie mu w tym całkiem nieźle, to jednak najbardziej znany jest nadal swej działalności telewizyjnej. Duet, który Szymon Hołownia stworzył z Marcinem Prokopem w programie "Mam Talent", przejdzie chyba do historii telewizji.

Paweł Deląg

Paweł Deląg przez lata ukrywał, że ma drugiego syna. Tygodnik "Dobry Tydzień" dotarł do zaskakujących informacji

CZYTAJ DALEJ

Teraz jednak Hołownia nie ma czasu na występy estradowe i stacja TVN musiała znaleźć sobie nowego prowadzącego do popularnego programu rozrywkowego.

Jednak nie Kurdej-Szatan?

Od dawna krążyły plotki, że Szymona Hołownię ma zastąpić w "Mam Talent" Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka jest utalentowana i tryska energią, ujęła już zresztą dyrektora programowego stacji TVN, Edwarda Miszczaka.

Niestety, jak donoszą informatorzy portalu Pudelek.pl, Barbara Kurdej-Szatan, choć dobrze prezentuje się na ekranie, nie ma odpowiedniej charyzmy, tak potrzebnej, by dobrze wypaść w roli prowadzącego program na żywo.

- Jej entuzjazm i śmiech nie wystarczą. Jest dobrą aktorką, ale gorzej szło jej na polu improwizacji, a tego wymaga prowadzenie takiego programu jak "Mam talent!" - twierdzi pudelkowy informator.


Dobry konferansjer, jak Hołownia czy Prokop, musi umieć odnaleźć się w każdej sytuacji, improwizować, zaskoczyć widza humorem i nigdy nie dać zaskoczyć siebie. Mimo całej sympatii dyrektora Miszczaka, Barbara Kurdej-Szatan nie zdołała przekonać do siebie twórców programu "Mam Talent".

Obok Barbary Kurdej-Szatan na stanowisko prowadzącego popularny program typowany był także Filip Chajzer, ale i on odpadł jeszcze w przedbiegach, ponieważ (podobno) "budzi zbyt wiele negatywnych emocji".

Kim jest Michał Kempa?

TVN postanowił dać szansę Michałowi Kempie i to jemu powierzył współprowadzenie programu "Mam Talent". Kim jest Michał Kempa? To jeden z najlepszych polskich stand-uperów.


Kto może być lepszy w improwizacji niż zawodowy stand-uper? Dyrekcja TVN zdaje sobie jednak sprawę, że powierzenie prowadzenia programu z taką oglądalnością Michałowi Kempie to pewne ryzyko.

- Jest to pewnego rodzaju eksperyment, bo jego poczucie humoru nie bardzo pasuje do programu familijnego, jest czasem zbyt abstrakcyjne, - twierdzi informator Pudelka.

Trzymamy kciuki za Michała Kempę i jego nowe wcielenie jako konferansjera w popularnym programie rozrywkowym. Oby nie okazał się zbyt abstrakcyjny, bo umiejętności improwizacji raczej mu nie zabraknie!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >