Wioleta Boćwińska Żródło: instagram.com/wioletabocwinska

Wioleta z "Rolnik szuka żony" urodziła. Fani gratulują

28 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Wioleta Boćwińska z programu "Rolnik szuka żony" znalazła miłość dopiero po programie. Jak dowiadujemy się za pośrednictwem jej Instagrama, Wioleta właśnie została mamą.

  • Wioleta Boćwińska mimo starań, nie znalazła swojej drugiej połówki w programie Rolnik szuka żony.
  • Na szczęście Wioleta zaraz po programie odszukała szczęście w ramionach innego mężczyzny, z którym właśnie doczekała się dziecka.
  • Wioleta pochwaliła się uroczym zdjęciem maleństwa na Instagramie.

Wioleta Boćwińska mimo starań, nie znalazła swojej drugiej połówki w programie Rolnik szuka żony. Chociaż długo walczyła o względy Adriana, ostatecznie uczestnik zdecydował się na związek z Iloną. Na szczęście Wioleta zaraz po programie odszukała szczęście w ramionach innego mężczyzny, z którym jak widać, jest bardzo szczęśliwa.

Uczestniczka programu Rolnik szuka żony odnalazła miłość poza programem

Wioleta już od dłuższego czasu dzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciami z ciążowym brzuszkiem. Na fotografiach nie brakowało również jej partnera, którego poznała po programie i z którym postanowiła ułożyć sobie życie.

Widać, że w życiu Boćwińskiej rozkwitła prawdziwa miłość. Jej wpisy mówią same za siebie.

- #sobota#miłydzień#kocham - podpisała jedno ze zdjęć ze swoim wybrankiem.

Joanna Górska świętuje trzecią rocznicę powrotu do zdrowia. Poruszające słowaJoanna Górska świętuje trzecią rocznicę powrotu do zdrowia. Poruszające słowaCzytaj dalej

Najwyraźniej fani Wiolety również są zachwyceni jej obecnym partnerem. Jak napisała jedna z internautek pod opublikowanym przez gwiazdę zdjęciem:

- Pięknie Wiola, lepiej niż na ekranie telewizora rok temu.partner też bardzo, bardzo fajny. Zostańcie już tak razem i oby całe wasze życie wyglądało tak jak wy teraz na tym zdjęciu.

Wioleta Boćwińska została mamą

Wioleta wraz ze swoim partnerem najwidoczniej nie mogli doczekać się, kiedy ich dziecko przyjdzie na świat. Na jej Instagramie wciąż pojawiały się zdjęcia eksponujące ciążę.

Wreszcie nadszedł ten dzień. Gwiazda Rolnika powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak czule napisała pod zdjęciem:

- #nasza#malawielkamilosc ma juz 4 dni#

Nowo narodzonemu chłopcu rodzice dali na imię Mateusz. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, do których dołączamy się również i my!

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Pudelek.pl, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł