Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wyciekły szczegóły ślubu Roksany i Kevina. Uroczystość organizuje im milionerka
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.06.2024 08:08

Wyciekły szczegóły ślubu Roksany i Kevina. Uroczystość organizuje im milionerka

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
fot. KAPiF

Roksana Węgiel i Kevin Mglej długo ukrywali przed fanami radosne wiadomości, ale teraz wiadomo, że są już po ślubie cywilnym. W organizacji uroczystości, jak i kolejnych imprez pomaga im znana milionerka. Oto szczegóły przygotowań.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są po ślubie

Pierwsze doniesienia o sformalizowaniu związku przez piosenkarkę i producenta muzycznego pojawiły się już w kwietniu kiedy to w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej zostały zmienione dane osobowe Roxie w związku z jej firmą. Mogliśmy wtedy zobaczyć przy jej nazwisku "Węgiel-Mglej".

W tamtym czasie artystka występowała w "Tańcu z Gwiazdami" i wszystko wskazywało na to, że wraz z partnerem weźmie ślub dopiero po finale programu. W maju do mediów społecznościowych trafiło romantyczne zdjęcie pary, a Roksana Węgiel zaczęła nazywać Kevina "mężem".

Podczas konferencji prasowej w związku z Polsat Hit Festiwal 2024 z dumą prezentowała pierścionek zaręczynowy i obrączkę. Teraz wszystko jest już jasne. Zakochani są po ślubie cywilnym i szykują się do kościelnej ceremonii. Przyspieszenie przygotowań nie było przypadkowe.

Roxie pokazała zmiany na twarzy. Jak lalka Mama Roxie Węgiel została influencerką! Nie do uwierzenia, z jaką firmą współpracuje

Milionerka pomaga Roksanie Węgiel i Kevinowi Mglejowi wyprawić wesele

Parze zależało, by do ślubu cywilnego doszło jak najszybciej ze względu na poważnie chorą babcię Kevina Mgleja. Uczestnictwo na ich ślubie było dla seniorki bardzo ważne. W przyspieszeniu terminów urzędowych pomogła była gwiazda Polsatu, Izabela Janachowska. To ona zajmuje się także organizacją wesela i kościelnej uroczystości Roksany Węgiel. Żona milionera Krzysztofa Jabłońskiego od lat z powodzeniem prowadzi swój ślubny biznes.

Iza pomaga w organizacji wesela i ślubu kościelnego, ale pomagała też w szybkim ogarnięciu ślubu cywilnego, który odbył się na początku roku. Wykorzystała swoje znajomości jako ekspertka ślubna i pomogła w przyspieszeniu terminu ceremonii w urzędzie pod Warszawą. Wszystko po to, żeby umierająca babcia Kevina, Barbara, mogła jeszcze przeżyć takie wzruszenie - wyznaje informator "Super Expressu".

Zakochani nie rezygnują z ceremonii kościelnej i wesela, do którego ma dojść w sierpniu. Wiadomo jednak, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej chcą, by w tym dniu uniknąć ciekawskiego wzroku paparazzi. Przyjęcie odbędzie się z dala od Warszawy. Według informatora tabloidu zakochani wybrali okolice Jasła, z których pochodzi młoda artystka.

Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień - powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej - związek

Para poznała się podczas pracy nad jednym z albumów piosenkarki "13+5". Początkowo znajomość była czysto zawodowa, ale szybko okazało się, że łączą ich silne uczucia. Długo ukrywali przed światem swój związek.

W pierwszym dniu 2023 roku Roksana Węgiel zamieściła w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie, które wskazywało, że nie jest singielką. Niedługo później ujawniła, że serce skradł jej właśnie Kevin Mglej.

Ich relacja potoczyła się ekspresowo, a jeszcze w tym samym roku powiadomili o zaręczynach. Partner piosenkarki wspiera ją w karierze, a nawet wraz z nią zatańczył ogniste tango na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Nie brak między nimi oddania, a teraz zakochani szykują się do ceremonii, która ma połączyć ich na zawsze.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. KAPiF
Izabela Janachowska organizuje ślub i wesele Roksany Węgiel i Kevina Mgleja, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. KAPiF
Izabela Janachowska organizuje ślub i wesele Roksany Węgiel i Kevina Mgleja, fot. KAPiF
Izabela Janachowska, fot. KAPiF
Izabela Janachowska organizuje ślub i wesele Roksany Węgiel i Kevina Mgleja, fot. KAPiF

Źródło: SE