Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wygrała "Top Model". Tak dziś wygląda Zuza Kołodziejczyk
Karolina Kurek
Karolina Kurek 23.05.2024 06:54

Wygrała "Top Model". Tak dziś wygląda Zuza Kołodziejczyk

Zuza Kołodziejczyk
fot. KAPiF

Zwyciężczyni 3. odsłony programu “Top Model” pojawiła się na jednej z premier w towarzystwie męża. Tak dziś wygląda Zuzanna Kołodziejczyk. 

"Top Model" na antenie

Program “Top Model” emitowany jest na antenie stacji telewizyjnej TVN od 2010 roku. Format oparty jest na amerykańskiej produkcji “America’s Next Top Model ”. Reality show cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Doczekał się 12. edycji, a aktualnie trwają castingi do kolejnej odsłony. 

Prowadzącymi “Top Model” jest choreograf Michał Piróg oraz modelka i osobowość telewizyjna, Joanna Krupa, która jest także przewodniczącą jury. Oprócz niej fotele jurorskie zajmują projektant mody Dawid Woliński, fotograf Marcin Tyszka oraz reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska. 

Do 2013 roku w “Top Model” brały udział tylko kobiety, a od 2014 roku mogą się zgłaszać również mężczyźni. 

Urodziła syna jako 50-latka. Pokazała figurę, a internauci w szoku Tyszka komentuje atak Wolińskiego na Piróga. Mówi o atmosferze w "Top Model"

Zuzanna Kołodziejczyk zwyciężczynią 3. edycji "Top Model"

Zuzanna Kołodziejczyk była jedną z uczestniczek 3. odsłony popularnego programu “Top Model”. W show mierzyła się z wieloma wyzwaniami. Musiała popracować nad swoją sylwetką, gdyż na początku udziału w formacie jej wymiary były większe niż standardowe w branży modelingowej. 

Zuzanna mierzyła się także z brakiem pewności siebie. Jej droga do finału 3. edycji była wyboista, ale udało jej się. Ostatecznie starła się z Marcelą Leszczak, która dziś znana jest w mediach jako żona Michała Koterskiego. Decyzją telewidzów to Kołodziejczyk wygrała “Top Model” i podpisała kontrakt z agencją modelek. 

Po programie pracowała jako modelka i ma za sobą pasmo sukcesów. Jakiś czas temu wypowiedziała się o swoim udziale w show. 

W 2013 byłam świeżo po wygranej w programie. Kiedy wszyscy z branży mówili „musisz schudnąć”, przestałam jeść. Bo tak bardzo zależało mi na spełnianiu marzeń. Tym bardziej że po TM byłam z nich rozliczana przez media i tysiące ludzi w internecie, na ulicy. Byłam głodna, zmęczona, nie rozstawałam się z papierosami i kawą. I cały czas czułam, że muszę wszystkim udowodnić, że nie zmarnuję swojej szansy. Oczywiście jednocześnie mówiłam, że wszystko jest super. Nie było - wyznała. 

Tak dziś wygląda Zuzanna Kołodziejczyk

Dziś Zuza Kołodziejczyk nadal pracuje w modelingu i jest ambasadorką wielu marek, jednak dobiera je według własnych przekonań. Prowadzi zdrowy styl życia. W 2022 roku zwyciężczyni 3. edycji “Top Model” zawarła związek małżeński. Jej wybrankiem okazał się muzyk, występujący pod pseudonimem Robbie Rabane.

Podobno prawdziwej miłości nie zaszkodzi nawet małżeństwo. Po 10 latach naszej znajomości, 8 latach bycia razem, 5 latach od pierwszych oświadczyn i kilku godzinach od drugich - w miniony weekend zalegalizowaliśmy nasz związek w obecności naszych najbliższych. Jesteśmy przeszczęśliwi. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa. Przesyłamy mnóstwo dobrej energii i ściskamy Was mocno! - napisała wtedy Kołodziejczyk. 

Modelka i jej mąż w środę 22 maja pojawili się na premierze filmu dokumentalnego “Poza widokiem. Na skraju lasu”. Zuzanna na tę okazję wybrała prosta czarną sukienkę, a jej ukochany czarny T-shirt z białymi napisami. Jak wyglądali? Zobaczcie w galerii poniżej. Czy Zuza bardzo się zmieniła?

Zuzanna Kołodziejczyk z mężem, fot. KAPiF
Zuzanna Kołodziejczyk z mężem, fot. KAPiF
Zuzanna Kołodziejczyk, fot. KAPiF
Zuzanna Kołodziejczyk, fot. KAPiF