Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Urodziła syna jako 50-latka. Pokazała figurę, a internauci w szoku
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.05.2024 16:11

Urodziła syna jako 50-latka. Pokazała figurę, a internauci w szoku

Kasia Sokołowska
fot. KAPiF

Kasia Sokołowska dwa lata temu została mamą. Mimo to nie zwalnia tempa. Jest tytanką pracy w “Top Model” i regularnie pojawia się na branżowych wydarzeniach. Jak wygląda na nowych zdjęciach? 51-latka robi wrażenie.

Kasia Sokołowska: kariera w telewizji

Kasia Sokołowska świętowała 23 lutego swoje 51. urodziny. Kultowa reżyserka pokazów mody i wymagająca jurorka w programie TVN “Top Model” nie od razu zajęła się tą branżą. Po liceum rozpoczęła studia w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Wybrała kierunek reżyseria i aktorstwo. W późniejszym okresie zainteresowała się też dziennikarstwem i kulturoznawstwem.

W czasie studiów sama pracowała jako modelka. Swój własny pokaz mody po raz pierwszy wyreżyserowała dla studentek projektowania ubioru. Szybko jednak rozpoczęła współpracę z tak znanymi projektantami, jak duet Paprocki & Brzozowski. Potem przyszła pora na karierę w telewizji. Także w “Top Model” zaczynała jako reżyserka dwóch pierwszych finałów. W fotelu jurorskim zasiadła w trzecim sezonie, szybko zdobywając ogromną popularność.

Od dwóch lat łączy karierę z macierzyństwem. Jak teraz wygląda?

Dwuletni synek Kasi Sokołowskiej na nowych zdjęciach: "Och, już uczy się liczyć!". Nic słodszego nie zobaczycie Kasia Sokołowska nie wiedziała, czy to przetrwa. "Przez parę lat kłułam się w brzuch. Chodziłam zasiniaczona"

Jak wyglądała Kasia Sokołowska po porodzie?

Sokołowska od 2017 roku jest związana z biznesmenem Arturem Kozieją. Jej wybranek to finansista, inwestor i hotelarz z tytułem MBA z finansów, uzyskanym na Uniwersytecie Stanu Pensylwania w Filadelfii. Ma dwie nastoletnie córki z poprzedniego związku. Para bardzo chciała mieć wspólną pociechę.

Marzenie o posiadaniu dziecka spełniło się w lipcu 2022 roku, po bardzo długim okresie starań. Kasia została mamą dzięki metodzie in vitro. Chłopiec, który otrzymał imiona Iwo Lew, niedługo będzie świętował swoje drugie urodziny. Jego mamie nie brakuje energii: zaskoczyła wszystkich, kiedy 1 sierpnia 2022 roku, zaledwie 2 tygodnie po porodzie, pojawiła się na konferencji prasowej 11. sezonu “Top Model”.

A jak wygląda teraz? Nowe zdjęcia Katarzyny znajdziecie poniżej. Ta figura robi wrażenie!

Katarzyna Sokołowska, nowe zdjęcia, jak wygląda teraz, dwuletni syn Iwo Lew
Katarzyna Sokołowska, konferencja Top Model 1 sierpnia 2022, fot. KAPiF

Katarzyna Sokołowska na nowych zdjęciach

Wczoraj 13 maja Katarzyna Sokołowska pojawiła się na gali otwarcia 33. Festiwalu Mozartowskiego w Warszawie. Czas zdaje się jej nie imać. 51-letnia reżyserka pokazów mody wygląda kwitnąco. Na wydarzenie założyła długą, czarną suknię wytłaczaną w kwiaty i elegancką marynarkę. Za to dziś na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać jej smukłe, długie nogi.

  • Jak zawsze super pani wygląda.
  • Jezu, co za nogi do nieba – czytamy w komentarzach.

Sokołowska pokazała się w casualowym komplecie, złożonym z białego t-shirtu z nadrukiem w róże z Nude Atelier oraz jeansów od Versace. Obcisłe spodnie z nogawkami lekko rozszerzanymi u dołu wspaniale podkreśliły jej idealną figurę. Jest czego zazdrościć!

Katarzyna Sokołowska, nowe zdjęcia, jak wygląda teraz, dwuletni syn Iwo Lew
Katarzyna Sokołowska na Festiwalu Mozartowskim 2024, fot. KAPiF