Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ada Fijał ubrała się tak na komunię syna. Uwagę przyciągał dół stylizacji
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.05.2024 08:10

Ada Fijał ubrała się tak na komunię syna. Uwagę przyciągał dół stylizacji

Ada Fijał
fot. Instagram

Maj to miesiąc, w którym odbywa się jeden z najważniejszych sakramentów kościelnych w życiu młodych chrześcijan. Gwiazdy od tygodni chwalą się w mediach społecznościowych kadrami z Pierwszej Komunii Świętej. Ada Fijał zaskoczyła stylizacją. Niewiele matek w takim dniu zdecydowałoby się na taki strój.

Sezon komunijny trwa w najlepsze. Ada Fijał podzieliła się zdjęciami

W mediach społecznościowych nietrudno natknąć się na posty gwiazd z kościelnej ceremonii. W tym roku swoją obecnością na Komunii Świętej zaskoczyła Kasia Cichopek, wybierając niecodzienną stylizację. Głośno jest także po raz kolejny o synu Krzysztofa Rutkowskiego.

Rodzice chłopca postanowili połączyć wydarzenie, z inną ważną uroczystością. Maja i Krzysztof Rutkowscy wzięli drugi ślub, a zdjęcia z imprezy wywołały sporo kontrowersji. Teraz uwagę internautów przyciągnęła Ada Fijał.

Aktorka wyprawiła Pierwszą Komunię Świętą dla swojego syna, Antoniego. Z tej okazji nie zabrakło pamiątkowych zdjęć w mediach społecznościowych. Wzrok przykuwa przede wszystkim stylizacja gwiazdy. Nie od dziś wiadomo, że lubi bawić się modnymi połączeniami. Jak wypadła tym razem?

Poznajecie? Piękna 10-latka to Ada Fijał Komunia syna Rutkowskiego. Zebrana kwota i prezenty to istny kosmos

Ada Fijał o komunii syna. 10-latek sam o tym zdecydował

Aktorka należy do gwiazd, które dbają o swoją prywatność, a tym bardziej małoletnich dzieci. Chłopiec sporadycznie pojawia się na profilu matki, jednak jego twarz jest zawsze schowana przed wzrokiem internautów. Tym razem nie było inaczej.

Na jednym z kadrów widzimy rodzinną scenkę, w której Ada Fijał bawi się z synem. 10-latek pojawił się na ceremonii w długiej albie, która ukazuje jedynie białe, sportowe obuwie. Na innym kadrze Antoni stoi wśród innych dzieci z pożyczonymi od mamy okularami przeciwsłonecznymi marki Gucci. Takie cacka kosztują około 2 tysięcy złotych.

Co ciekawe aktorka zdradziła, że jej syn sam podjął decyzję o udziale w sakramencie. Antoni wykazał się sporą dojrzałością.

Super czas z rodzinką. Trochę się nagłowiłam nad stylówką odpowiednią do okazji ale chyba wyszło ok? […] P.S. Uprzedzając pytania - Ant sam zadecydował, że chce pójść do komunii - wyznała.

W tym dniu uwagę zwracał nie tylko chłopiec, ale także jego mama. Ada Fijał zdecydowała się na niestandardową stylizację. Wszystko przez wybrane obuwie.

Ada Fijał na komunii syna. Stylizacja z nieoczywistym obuwiem

Komunijne stylizacje gwiazd wzbudzają wiele emocji, o czym niedawno przekonała się m.in.: Kasia Cichopek. Ada Fijał znana jest ze swojego zamiłowania do mody i niecodziennych połączeń co zwiastowało spore zaskoczenie podczas Pierwszej Komunii Świętej syna. I faktycznie, aktorka postawiła na niestandardowe połączenie.

O ile góra stylizacji wpasowała się w tematykę wydarzenia dzięki białemu oversizowemu garniturowi z błękitną koszulą w paski, o tyle nie można odwrócić wzroku od obuwia gwiazdy.

Nieczęsto przecież widzi się, by na taką okazję panie założyły sportowe buty. Ada Fijał postawiła jednak na białe adidasy z czarnym wykończeniem. Ryzykowne połączenie przypadło do gustu internautom.

  • O jak pięknie i mama jaka cudna!
  • Wyszło super.
  • Stylówka super!
  • Przecież Pani wygląda zawsze stosownie i pięknie.

Proste połączenia mogą stworzyć genialne stylizacje, które z łatwością stają się inspiracją. Sezon komunijny nadal trwa, a gwiazdy z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczą.

Ada Fijał na Komunii syna, fot. Instagram
Ada Fijał na Komunii syna, fot. Instagram
Ada Fijał na Komunii syna, fot. Instagram
Ada Fijał na Komunii syna, fot. Instagram
Ada Fijał na Komunii syna, fot. Instagram
Ada Fijał na Komunii syna, fot. Instagram