Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cichopek wystroiła się na komunię. "Jak na grilla"
Anna Lipska
Anna Lipska 11.05.2024 08:19

Cichopek wystroiła się na komunię. "Jak na grilla"

Kasia Cichopek
fot. KAPIF

Katarzyna Cichopek w zasakującej kreacji na komunii bratanka. Jaka sukienke wybrała gwiazda “M jak miłość”. Zdjęcia.

Kasia Cichopek znikła z "Pytania na śniadanie"

Po zmianie władzy w Polsce, doszło do wielkiej rewolucji także w TVP. W ciągu zaledwie miesiąca wymieniono całą obsadę prowadzących “Pytanie na śniadanie”. Nie uchronili się także ulubieńcy widzów.

Zwolnienia nie uniknęli Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Prezenterzy są parą nie tylko zawodowo, ale też w życiu prywatnym. Z widzami pożegnali się wpisem w social mediach.

Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów - pisali.

Katarzynę widzowie nadal mogą oglądać w “M jak miłość” i w sieci, w której jest bardzo aktywna. Razem z Maciejem nagrywają też podcast.
 

Szokujące słowa o Marcinie Hakielu na Instagramie Cichopek Cichopek mierzy się z tym od lat. Nie może nawet zrobić zakupów

Stylizacje Kasi Cichopek

Kasia Cichopek przez lata wyrobiła sobie swój własny styl. W jej szafie nie brakuje kobiecych sukienek, ale nie stroni też od stylizacji sportowych. W czasie ukochanych podróży także prezentuje się znakomicie i na każdą okazję ma dobrze dopasowany zestaw ubrań. Bogata jest także jej kolekcja kostiumów kąpielowych.

Kasia Cichopek na pierwszej komunii bratanka

Katarzyna Cichopek była gościem podczas jednego z najważniejszych dni w życiu jej bratanka. Kiedy chłopiec przystępował do sakramentu pierwszej komunii świętej, pochwaliła się w sieci kreacją, którą wybrała na ten dzień. Wybrała wiosenną, dziewczęcą sukienkę w kwiaty, ozdobioną lekko bufiastymi rękawami i falbaną. Całość uzupełniły beżowe sandałki, torebka w tym samym kolorze i duże okulary przeciwsłoneczne.

Sukienka odcinana w talii, z falbaną w kopertowym stylu kosztuje niemal 900 złotych. Wydatek się opłacał? Zdania internautów są mocno podzielone. Podczas gdy jedni zasypują Cichopek komplementami, inni piszą, że pomyliły jej się okazje:

Sukienka fajna na grilla lub spacer po parku, ale niedostatecznie elegancka na komunię. Odkryte buty i gole nogi tez nie pasują na taka uroczystość. Jest piękna, ale nieadekwatna do imprezy - piszą.

A wy jak sądzicie?

Kasia Cichopek, fot. Instagram
Kasia Cichopek, fot. Instagram
Kasia Cichopek, fot. Instagram
Kasia Cichopek, fot. Instagram
Kasia Cichopek, fot. Instagram
Kasia Cichopek, fot. Instagram
Kasia Cichopek, fot. Instagram
Kasia Cichopek, fot. Instagram