Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Niepokojące wieści z domu Cichopek i Kurzajewskiego. Pojawiły się nieoczekiwane kłopoty! Chodzi o ich synów
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.04.2024 16:11

Niepokojące wieści z domu Cichopek i Kurzajewskiego. Pojawiły się nieoczekiwane kłopoty! Chodzi o ich synów

Katarzyna Cichopek/Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku tygodni skupiają się na nowym, wspólnym projekcie w internecie. Życie zawodowe im się układa, jednak okazuje się, że w ich “patchworkowej” rodzinie pojawiły się niespodziewane problemy. Szczegóły.

Cichopek i Kurzajewski zwolnieni z "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przez kilka lat byli gospodarzami "Pytania na śniadanie". To na planie porannego programu narodziło się między nimi uczucie. Para była jednym z ulubionych duetów telewidzów. Jednak pod koniec zeszłego roku w TVP doszło do gruntownych zmian. 

Nowa szefowa programu postanowiła, iż czas odświeżyć format, dlatego zadecydowała o wymianie prowadzących. Tym samym Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski stracili pracę, jednak zakochani nie załamali się w tej sytuacji, a zaczęli działać. 

Kasia Cichopek na wizji przeszła samą siebie. Internauci przecierają oczy i podziwiają Macieja Kurzajewskiego za zachowanie powagi Kasia Cichopek o swojej sytuacji finansowej. Po stracie pracy w TVP nie wygląda to różowo

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski: nowy projekt

Para po zwolnieniu z “Pytania na śniadanie” podjęli decyzję, by skłonić się, ku nowym mediom. Maciek Kurzajewski i Kasia Cichopek stworzyli własny podcast “Serio?”. Można go wysłuchać na Instagramie oraz na platformie YouTube, gdzie para założyła swój oficjalny kanał. 

W tym projekcie prezenterzy podejmują wiele tematów, takich jak wychowanie dzieci, relacje międzyludzkie, czy życie na świeczniku. Oprócz tego para pokazuje także luźniejszy content, jak np. wspólne gotowanie i dzielenie się przepisami. 

Problemy w rodzinie Cichopek i Kurzajewskiego

Okazuje się, że w rodzinie Kasi Cichopek I Macieja Kurzajewskiego pojawiły się problemy. Para w jednym z ostatnich odcinków podcastu “Serio?” zaprosiła do rozmowy terapeutkę rodziców. Byli gospodarze “Pytania na śniadania” pytali o wychowanie nastolatków, w sytuacji, gdy stosunki między rozwiedzionymi rodzicami są dość napięte. Jak wiadomo, ten temat jest bardzo bliski Maciejowi i Kasi. 

W mediach przez długi czas było głośno na temat wypowiedzi Pauliny Smaszcz pod adresem byłego męża i jego obecnej partnerki. Z kolei Marcin Hakiel w wywiadach nie ukrywał, że ma nadzieję, iż nie będzie już nigdy musiał rozmawiać z byłą małżonką. Teraz Cichopek i Kurzajewski muszą poradzić sobie z reakcją dzieci na ogół sytuacji.

Młodszy syn Maćka Julian wychowuje się na dwa domy: trochę u ojca w Starej Miłośnie, a trochę z mamą. W maju będzie zdawał maturę i planuje wyjechać na studia do Holandii. Nie mają z Kasią jakiejś przyjacielskiej relacji. Z kolei jej własny syn Adam w lipcu skończy 15 lat i też ma już wyrobione zdanie o tym, co się wydarzyło - zdradza informator portalu “ShowNews”. 

Co o tym myślicie?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF