Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek o swojej sytuacji finansowej. Po stracie pracy w TVP nie wygląda to różowo
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.04.2024 21:49

Kasia Cichopek o swojej sytuacji finansowej. Po stracie pracy w TVP nie wygląda to różowo

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
fot.: KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski otworzyli się na wyjątkowo trudny dla nich temat rozwodów i sytuacji, w jakiej znajdują się wówczas dzieci. Gwiazda “M jak miłość” odważyła się na bardzo poruszające wyznanie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po "Pytaniu na śniadanie"

Choć jeszcze w ubiegłym roku Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek odbierali Telekamerę dla najlepszych prezenterów, nowe szefostwo “Pytania na śniadanie” doszło do wniosku, że nie ma gwiazd niezastąpionych.

Zarówno dziennikarz jak i aktorka zostali zatem zwolnieni z porannego show Telewizji Polskiej, wraz z pozostałymi gospodarzami, którzy jeszcze kilka miesięcy temu witali codziennie widzów na antenie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wstali jednak z kolan, otrzepali się i ruszyli do przodu. Dziś spełniają się jako prowadzący nowego podcastu o wyjątkowo intrygującej nawie: “Serio?”

Cichopek i Kurzajewski w objęciach na ulicy. Kasia odsłoniła zgrabne nogi w mini Gwiazda Polsatu wbija szpilę Kasi Cichopek. "Nie byłam w stanie jej oglądać". Przykre, jak ją podsumowała

Trudny temat w podcaście Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają już za sobą trzy pierwsze odcinki swojego podcastu, w których nie bali się poruszać trudnych tematów i zadawać odważnych pytań. W ostatnim z nich gościli terapeutkę, z którą rozmawiali na temat rozwodu. Ta dała kilka cennych rad dotyczących opieki nad dziećmi.

Patrzmy na to, czy dziecko ma poczucie bezpieczeństwa, czy ma przewidywalność, rutynę, czy to jest dzień z mamą czy tatą, kto mnie dziś odbierze. Druga to zapewnienie dziecka, że choć rodzicie już się nie kochają, wciąż kochają dziecko. (...) Dać dziecku mówić" - mówiła terapeutka.

Dużo uwagi skupiono na kwestii tego, jak należy rozmawiać z dziećmi o tym, że rodzice zamierzają się rozstać i jak przygotować je na ten trudny moment w życiu. Obie gwiazdy mają już doświadczenie, rodzina każdej z nich przeżywała ten dramat na własnej skórze.

W pewnym momencie Katarzyna Cichopek zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie związane z jej własnymi pociechami. Poruszające słowa aktorki to akt prawdziwej odwagi.

Katarzyna Cichopek o opiece nad dziećmi

Katarzyna Cichopek wyznała, że stara się poświęcać swoim dzieciom jak najwięcej czasu, jednak z powodu zobowiązań zawodowych nie może cieszyć się przebywaniem z nimi tak długo, jakby sobie tego życzyła.

Fajny scenariusz jest, kiedy mamy stałe godziny pracy, ale ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mam bardzo intensywne momenty, kiedy wpada tak zwana robota i trzeba to zrobić. Albo teraz, albo nie będzie, przepadnie. Nie mam gwarancji, co będzie za pięć dni, za miesiąc, za rok. Muszę budować jakąś poduszkę finansową - wyznała aktorka.

To pierwszy raz gdy gwiazda tak otwarcie mówi o swojej sytuacji finansowej. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF