Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Komunia syna Rutkowskiego. Zebrana kwota i prezenty to istny kosmos
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.05.2024 14:05

Komunia syna Rutkowskiego. Zebrana kwota i prezenty to istny kosmos

Krzysztof Rutkowski
fot. Instagram

Syn Krzysztofa Rutkowskiego w minioną niedzielę przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Sławny ojciec pochwalił się prezentami, które otrzymał junior. Powiedzieć, że było “na bogato”, to jak nie powiedzieć nic.

Krzysztof Rutkowski ponownie stanął na ślubnym kobiercu

Krzysztof Rutkowski ponad pięć lat temu zawarł związek małżeński z Mają Plich Para wychowuje razem syna, Krzysztofa juniora oraz córkę kobiety z poprzedniego związku. Para postanowiła zawrzeć związki małżeński przed Bogiem. Oboje nie ukrywają, że wartości chrześcijańskie mają dla nich bardzo ważne znacznie. Dlatego ślub kościelny postanowili połączyć z komunią 10-letniego Krzysia juniora. 

Przygotowania do tego ważnego dnia były na najwyższym poziomie. Maja Rutkowska zdradziła, że na tą okazję zaprezentuje się w dwóch różnych, ale równie spektakularnych kreacjach. Ślub i przyjęcie odbyły się w sobotę 11 maja, a następnego zaplanowano komunię juniora. 

Przepych na weselu Rutkowskich. Występy gwiazd i porażająca cena "za talerzyk" Maja Rutkowski szykuje się do ślubu. Pokazała aż 4 suknie

Komunia syna Krzysztofa Rutkowskiego

Jeszcze przed komunią Krzysztofa Rutkowskiego juniora, jego sławny ojciec zapowiadał w wywiadach, że nie zmierza żałować grosza na to ważne wydarzenie w życiu synka. 

Na organizację imprezy wydam około 100 tysięcy. Mój syn dostanie samochód elektryczny o wartości 37 tysięcy złotych. Taki, którym będzie się mógł poruszać już od 14 roku życia bez prawa jazdy. Drugim samochodem, ale to już na przyszłość, będzie BMW E-38 do driftu -wyznał w rozmowie z portalem “o2”. 

Komunia chłopca odbyła się w niedzielę 12 maja. Rutkowski i jego żona pochwalili się fotografami i relacjami z tego wyjątkowego dnia w mediach społecznościowych. Widoczny przepych zrobił wrażenie na obserwujących oraz fakt, że Krzysztof junior faktycznie otrzymał samochód w prezencie od rodziców. Ten model wart jest około 200 tysięcy złotych. 

Z okazji Komunii Świętej przygotowaliśmy dla Juniora wiele atrakcji i prezentów. Krzysiu ma 10 lat i interesuje się motoryzacją, dlatego kupiłem mu BMW E36 z silnikiem E46. Auto na tuning ma 400 koni. Jego wartość to około 200 tys. złotych. Pod okiem instruktora będzie nim jeździł na torze - opowiadał w rozmowie z “Super Expressem” Rutkowski. 

Ile pieniędzy Rutkowski junior otrzymał w kopertach z okazji komunii?

Rutkowski zapewniał, że przyjęcie komunijne spędzają jedynie w najbliższym gronie. Detektyw był bardzo zadowolony z przebiegu obiadu w gronie najbliższych jak się wyraził. 

Było lepiej niż w Hollywood. Goście także zadowoleni, szczęśliwi. Wszystko, wszystko pierwsza klasa - powiedział w rozmowie z “Faktem”. 

Krzysztof zapewnił również, że jego synek jest bardzo zadowolony z tego dnia oraz z prezentów które otrzymał. Wielu zastanawiało się, jakie kwoty znalazły się w kopertach od komunijnych gości. 

Dla niego to było spełnienie marzeń. Dostał też złotą blachę Rutkowski patrol i kolekcję złotych monet. Ale dla niego każdy prezent jest piękny, bez względu na to, czy jest to Biblia, czy jest to auto - powiedział Rutkowski. 

Celebryta zdradził, że koperty, które otrzymał Krzysztof junior były dosyć wypchane i to nie tylko polską walutą, ale też euro, czy dolarami. Rutkowski zapewnia, ze jest co całkiem niezła sumka.

Myślę, że gdyby Krzyś się bardzo mocno spiął, to by sobie mógł pozwolić na kolejne auto - podsumował detektyw. 

Zaskoczeni?

Rodzina Rutkowskich, fot Instagram
Rodzina Rutkowskich, fot Instagram
Krzysztof Rutkowski z żoną, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF