Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wywiad Andrzeja Chyry przerwał jego syn. "Rodzinne nieporozumienie"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 30.01.2023 14:53

Wywiad Andrzeja Chyry przerwał jego syn. "Rodzinne nieporozumienie"

Andrzej Chyra
fot. KAPiF

Andrzej Chyra to aktor i reżyser, znany z takich produkcji jak "Katyń", "Obietnica" czy "Wesele".  Dzisiaj pojawił się w programie na żywo "Wstajesz i wiesz" na kanale TVN24, niestety jego wywiad został zakłócony przez jego syna. 

W programie na żywo Chyra opowiadał o tegorocznej licytacji, którą wystawił dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Całą uwagę jednak zyskał jego syn, który podzielił się z widzami szokującym wyznaniem.

Syn aktora: "Andrzej Chyra jest najgorszy na świecie"

Pod koniec rozmowy na żywo z Robertem Kantereita w programie "Wstajesz i wiesz" niespodziewanie pojawił się syn aktora i zaczął machać do kamery. Chyra przeprosił prowadzącego za niezamierzony obrót sytuacji. Podczas wyjścia z pomieszczenia jego syn wykrzyczał zaskakujące słowa.

– Andrzej Chyra jest najgorszy! Najgorszy na świecie! – wykrzyczał chłopiec podczas wywiadu na żywo.

Chyra krótko skomentował całą sytuację jako "rodzinne nieporozumienie".

WOŚP: wspólny rejs z Andrzejem Chyrą

Andrzej Chyra kolejny raz postanowił wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W ubiegłym roku na licytację wystawił sprzątanie mieszkania zwycięzcy, która zakończyła się na 42 700 złotych. W tym roku na licytację wystawił wyjątkowy rejs, kwota na ten moment wynosi 7 100 złotych.

Przedmiotem aukcji jest REJS statkiem po Wiśle, szlakami Marka Piwowskiego lub Zatoce Puckiej w towarzystwie aktora Andrzeja Chyry. Aukcja możliwa do zrealizowania na przełomie maja i czerwca 2023 roku czytamy na aukcji.

Niedługo będziemy mogli zobaczyć aktora w serialu "Dziewczyny i kosmonauta" na Netfliksie, w obsadzie u boku Magdaleny Cieleckiej, z którą kiedyś tworzył parę, Magdaleny Boczarskiej i Anny Cieślak.  Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Pochowali ją w pierwszą rocznicę ślubu. Agata Mróz bardzo chciała urodzić. Tak dziś wygląda jej córka

  3. Podczas emisji "Pytania na śniadanie" Cichopek napisała komentarz w sieci. Dotyczy Kurzajewskiego

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!