Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka przed laty tworzyli parę. Zapoznała ich pierwsza żona aktora
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.08.2022 15:33

Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka przed laty tworzyli parę. Zapoznała ich pierwsza żona aktora

Andrzej Chyra EA
fot. Jan BIELECKI/East News

O romansie aktorskiego duetu swego czasu rozpisywały się polskie media. Mało osób jednak wiedziało, że Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka poznali się w niespodziewanych okolicznościach. Inicjatorką spotkania była pierwsza żona gwiazdora.

Media z zapartym tchem rozpisywały się na temat związku pomiędzy gwiazdami kina. Tym bardziej że Andrzej Chyra, w chwili, w której poznał Magdalenę Cielecką, wciąż pozostawał w małżeńskim związku. Do pierwszego spotkania doszło w zaskakujących okolicznościach.

Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka poznali się dzięki żonie aktora

Początek kariery był dla mężczyzny niezwykle trudny ze względu na dużą konkurencję na rynku filmowym. Mimo to nie poddawał się i angażował się w wiele filmów m.in. "Dług", który stał się jego przepustką do sławy.

W czasie budowania kariery mógł liczyć na wsparcie żony, Marty Kownackiej, która pracowała jako reżyserka castingowa w amerykańskiej firmie. Małżeństwo często organizowało spotkania towarzyskie, na których zjawiała się cała śmietanka branży medialnej.

To właśnie podczas jednego z nich Andrzej Chyra poznał Magdalenę Cielecką. Uczucie między artystami wybuchło niepostrzeżenie, ale było na tyle silne, że aktor zostawił swoją pierwszą żonę.

Media rozpisywały się o każdym aspekcie ich romansu, a ostatecznie przeżyły prawdziwy dramat, gdy para w 2006 roku ogłosiła rozstanie. Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka skupili się na karierze filmowej, podążając osobnymi ścieżkami.

Andrzej Chyra współpracował z byłą partnerką

Los chciał, że byli kochankowie spotkali się ponownie podczas pracy nad jednym z projektów filmowych. Choć między ich bohaterami rozwijały się uczucia, artyści profesjonalnie podeszli do swojej pracy. Magdalena Cielecka wspomina ich współpracę jako zwykłe zadanie aktorskie.

W końcu na tym polega nasz zawód, że sprzedajemy własne emocje. Z osobistego punktu widzenia mój związek z Andrzejem skończył się. Wypaliły się emocje, oboje mamy nowe życie. Został układ zawodowy i zaufanie dwojga profesjonalistów — mówiła podczas jednego z wywiadów.

Obecnie Andrzej Chyra swoją pełną uwagę skupił na aktorstwie, które spełnia, angażując się w projekty filmowe oraz teatralne. W 2015 roku powitał na świecie swojego syna ze związku z Pauliną Jaroszewicz. W mediach społecznościowych aktora można zauważyć, że ojcostwa sprawia mu dużo radości.

Andrzej Chyra
fot.instagram.com/andrzejchyra_official/
Andrzej Chyra
fot.instagram.com/andrzejchyra_official/
Andrzej Chyra
fot.instagram.com/andrzejchyra_official/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Martyna Wojciechowska znika z TVN, prosi widzów o przebaczenie. "Są rzeczy ważne i ważniejsze"

  2. Uwielbiana gwiazda schudła 18 kg w 3 miesiące. Zdradziła największy sekret swojej diety

  3. Zaskakujące, jak i gdzie mieszka Sara James. Pokazała wszystko na żywo, jedno zwraca szczególną uwagę

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Wp.pl