Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zaskakujący wpis Sylwii Bomby z okazji Dnia Ojca. Kto jest prawdziwym tatą Tosi?
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 23.06.2024 12:25

Zaskakujący wpis Sylwii Bomby z okazji Dnia Ojca. Kto jest prawdziwym tatą Tosi?

Sylwia Bomba z córką
fot. Instagram

Sylwia Bomba podzieliła się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych wpisem skłaniającym do refleksji na temat ojcostwa. Możecie się zdziwić, kto pojawił się na zdjęciu obok pięcioletniej córki celebrytki.

Kim jest Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba to jedna z największych gwiazd rozwijającej się w ostatnich latach w zawrotnym tempie stacji telewizyjnej TTV. Wykształcona fotografka z prestiżowym dyplomem magistra sztuki po Szkole Filmowej w Łodzi zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność jako komentatorka w cieszącym się ogromną popularnością programie “Gogglebox. Przed telewizorem”.

Charyzmatyczna artystka błyskawicznie zyskała status celebrytki i zdobyła ogromną popularność w mediach społecznościowych. Na ten moment jej oficjalny profil na Instagramie obserwuje grubo ponad 900 tysięcy użytkowników serwisu. Bomba chętnie dzieli się tam swoją codziennością. Jej ostatni wpis wywołał wyjątkowo spore poruszenie wśród fanów. Szczegóły poniżej.

Poruszający wpis córki Żory Korolyova. 13-latka pokazała niepublikowane zdjęcia ze zmarłym ojcem El Dursi nie popisała się na zakończeniu roku u synów

Sylwia Bomba świętuje Dzień Ojca 2024

23 czerwca na instagramowym profilu Sylwii Bomby ukazał się wyjątkowy wpis. Gwiazda TTV postanowiła w dość nietypowy sposób celebrować obchodzony tego dnia w Polsce Dzień Ojca. 

Znana 36-latka opublikowała wspólne zdjęcie swojej córeczki Tosi i swojego aktualnego partnera, Grzegorza Collinsa. W opisie zdjęcia zachęciła swoich obserwatorów do podzielenia się swoimi wrażeniami.

Gdy mężczyzna zakochuje się w kobiecie z dzieckiem… jest odpowiedzialny za dwa serca, a nie za jedno. Wyjątkowy dla Tosi i dla mnie… Dzień Ojca. Co widzicie na tym zdjęciu? - zapytała swoich fanów.

Prowokacyjny wpis Sylwii Bomby podzielił internautów. Spora część komentarzy ma bardzo pozytywny wydźwięk.

  • Miłość, zaufanie i radość
  • Jak niewielu mężczyzn potrafi kochać kobietę z dzieckiem. Brawo dla Pana G. A na zdjęciu widać przyjaźń i ogrom zaufania. Bardzo ważne dla młodej damy. Gratulacje
  • Widzę ojca z dzieckiem, których łączy silna więź. Przepiękna relacja stworzyła się między tymi dwoma jakże podobnymi charakterologicznie osobami - czytamy.

Pojawiły się jednak także mniej przychylne głosy.

Przecież ojciec Tosi nie żyje. Ten pan z zdjęcia to jest ojczym. W dniu ojca wypadałoby, aby dziecko odwiedziło ojca na cmentarzu - zwrócił uwagę jeden z obserwatorów Bomby.

 

Bez złych intencji, Tosia traktuje Grega jak tatę, wujka czy ziomka do wygłupów? - zapytała inna osoba.

Kim był ojciec córki Sylwii Bomby?

Sylwia Bomba powitała na świecie swoje pierwsze - i jak na razie jedyne - dziecko w grudniu 2018 roku. Antonina jest owocem związku celebrytki z jej wieloletnim partnerem, Jackiem Ochmanem. Para rozstała się w lipcu 2021 roku. 
 

Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa - mówiła Sylwia.

Były partner i zarazem biologiczny ojciec Tosi zmarł w lipcu 2022 roku. Jak udało się ustalić mediom, Jacek Ochman przegrał walkę z nałogiem. Przyczyną śmierci mężczyzny miało być przedawkowanie alkoholu.

448941268_18444915826055972_6188922715584364840_n.jpg
Grzegorz Collins z córką Sylwii Bomby, fot. instagram.com/sylwiabomba
KAPIF_1000pix_K905801F.jpg
Sylwia Bomba i Jacek Ochman, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1199970F.jpg
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins, fot. KAPiF