Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Poruszający wpis córki Żory Korolyova. 13-latka pokazała niepublikowane zdjęcia ze zmarłym ojcem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.06.2024 09:47

Poruszający wpis córki Żory Korolyova. 13-latka pokazała niepublikowane zdjęcia ze zmarłym ojcem

Żora Korolyov
fot. KAPiF/Instagram

Żora Korolyov odszedł nagle, mając zaledwie 34 lata. Pozostawił partnerkę i nastoletnią córkę, Sonię. Dziewczynka udostępniła w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcia z ojcem. Przyczyna ściska za serce. To szczególny dzień dla 13-latki.

Żora Korolyov odszedł nagle zostawiając partnerkę i córkę

Polscy widzowie poznali ukraińskiego tancerza w 2007 roku, gdy dołączył do grona trenerów programu "Taniec z Gwiazdami". Pod jego skrzydłami taneczną pasję rozwijały m.in.: Kasia Cerekwicka, Karolina Gorczyca, Dominika Gwit i Martyna Kupczyk. Prywatnie choreograf wraz z partnerką, Eweliną Bator, wychowywał córeczkę z poprzedniego związku, Sonię.

Wieść o śmierci 34-latka była jak grom z jasnego niego. Nic nie wskazywało na to, że Żora Korolyov odejdzie tak nagłą śmiercią. Do pogrzebu doszło 5 grudnia 2022 roku, a cmentarz komunalny Północny na Wolce Węglowej w Warszawie wypełnił się kolorowymi kwiatami dla zmarłego.

Hej @zorakorolyov brakuje mi Ciebie. […] Byłeś wspaniałym Tatą, kochającym i dbającym o Rodziców synem, a z Ewelinką tworzyliście pełen miłości związek. Los miał niestety inne plany… Już nie spotkamy się w Odessie czy Warszawie, nie pogadamy, a co najgorsze nie przyjedziesz po Sonię. Tak bardzo przykro - żegnał kolegę prowadzący "Tańca z Gwiazdami", Krzysztof Ibisz.

Dziś pamięć ojca uczciła jego 13-latnia córka w mediach społecznościowych. Sonia pokazała wyjątkowe zdjęcia. Co skłoniło ją do takich wspomnień?

Przerażający widok obok nowego nagrobka Żory Korolyova. To profanacja! Ewelina Bator zakochana. Dziewczyna Żory Korolyova znalazła nową miłość. Pokazała się z partnerem u boku

Córka Żory Korolyova pokazała archiwalne zdjęcia

23 czerwca w Polsce obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji Sonia Korolyova udostępniła w mediach społecznościowych kilka czarno-białych zdjęć ze swoim tatą. Nie brakowało uroczych kadrów ze spacerów, wycieczek na lody, czy zwykłego cieszenia się swoim towarzystwem. Tancerz każdą wolną chwilę poświęcał rodzinie.

Uwielbia tańczyć, dwa razy w tygodniu chodzi na treningi. Towarzyszy nam na treningach do "Tańca z gwiazdami", pokazywała gwiazdy i szpagat. Od niedawna chodzi na akrobatykę. Ma talent po rodzicach - mówił kilka lat temu w wywiadzie dla "Plejady".

Serię rodzinnych zdjęć Sonia podpisała krótko: "Szczęśliwego Dnia Ojca". Dla 13-latki dzisiejsze święto z pewnością nie jest łatwą przeprawą. To już dwa lata od kiedy nagle zginął jej ojciec. Przyczyny śmierci Żory Korolyova nadal stanowią sporą zagadkę.

Sekcja zwłok Żory Korolyova. Co wykazano?

Wieść o śmierci tancerza pojawiła się niespodziewanie, a do samego zgonu miało dojść nagle. Przyczyny nadal pozostają nieznane, choć początkowo "Super Express" zawiadamiał, że mogło dojść do zapalenia mięśnia sercowego. 

Te wiadomości dementowała jednak partnerka zmarłego, prosząc by "nie przekazywać niepotwierdzonych informacji". Pomimo przeprowadzenia sekcji zwłok, nadal pozostaje wiele niewiadomych.

Informuję, że prokuratura dysponuje wstępnymi wynikami przeprowadzonej sekcji zwłok. Dobro postępowania, jak również rodziny zmarłego nie pozwala na ich przedstawienie. Wskazuję przy tym, że prokuratura oczekuje na ostateczną opinię sądowo-lekarską, dotyczącą przyczyny zgonu pokrzywdzonego - przekazała tabloidowi rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Aleksandra Skrzyniarz.

Żora Korolyov, fot. Instagram
Córka Żory Korolyova pokazała archiwalne zdjęcia z ojcem, fot. Instagram
Sonia Korolyova, fot. Instagram
Sonia Korolyov, fot. Instagram
Żora Korolyov, fot. KAPiF
Żora Korolyov z córką na planie “Tańca z Gwiazdami”, fot. KAPiF

Źródło: Plejada, SE

Krzysztof Ibisz w poruszającym wpisie. Wspomina Żorę Korolyova
Krzysztof Ibisz (6)
fot. Lukasz Kalinowski/East News
Krzysztof Ibisz, który zazwyczaj promieniuje optymizmem, teraz dodał pełen melancholii wpis. Ten dzień powinien być radosny, zadzwoniłby do swojego przyjaciela, a tymczasem ze smutkiem podzielił się wspomnieniem. Pokazał zdjęcie z Żorą Korolyovem. Polski show-biznes pogrążył się w żałobie, gdy pod koniec ubiegłego roku, uwielbiany tancerz i trener z "Tańca z gwiazdami" Żora Korolyov odszedł niespodziewanie w wieku zaledwie 34 lat. Wczoraj wypadła wyjątkowa rocznica. Przyjaciela wspomniał gospodarz programu, Krzysztof Ibisz.
Czytaj dalej
Gdyby żył, skończyłby dziś 35 lat. Tak brzmiały ostatnie słowa Żory Korolyova
Żora Korolyov
Żora Korolyov
Dziś świętowałby swoje 35. urodziny. Żora Korolyov był jednym z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych tancerzy. Od lat występował w telewizji i zachwycał nas swoimi umiejętnościami w programie "Taniec z Gwiazdami". Zmarł niespodziewanie 21 grudnia 2021 roku. Jakie były ostatnie słowa gwiazdora?Żora Korolyov odszedł niedługo przed zeszłorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Ukraiński tancerz zmarł 21 grudnia 2021 roku w Warszawie. Do dziś nie wiadomo dokładnie, co było przyczyną śmierci 34-latka. Początkowo spekulowano, że powodem było zapalenie mięśnia sercowego, jednak finalnie rodzina zmarłego zdecydowała się nie ujawniać wyników sekcji zwłok.Ukochana tancerza do tej pory nie poradziła sobie ze śmiercią partnera i często zamieszcza w swoich social mediach posty nawiązujące do tancerza. W jednym z nich wspomniała, jakie były ostatnie słowa, jakie powiedział w jej kierunku gwiazdor.
Czytaj dalej