Swiatgwiazd.pl
Zbigniew Zamachowski

fot. TRICOLORS/East News

Zbigniew Zamachowski powiedział, jak radzi sobie z plotkami po rozstaniu. "Nie wchodzę w żadne polemiki"

17 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Zbigniew Zamachowski udzielił wywiadu „Onetowi”, w którym zdradził, jak radzi sobie z plotkami po jego rozstaniu z Moniką Richardson. Za klucz do swojego sukcesu uważa milczenie i brak komentarzy w tej sprawie. Warto zaznaczyć, że w dniu dzisiejszym popularny aktor kończy 60 lat.

  • Zbigniew Zamachowski zdradził, jak radzi sobie po rozstaniu z Moniką Richardson

  • Kluczem do jego spokoju jest nieudzielanie komentarzy w tej sprawie

  • Aktor kończy dziś 60 lat.

O rozstaniu Zbigniewa Zamachowskiego z Moniką Richardson mówiło się w całej Polsce, jednak wraz z upływem czasu wszystko zaczyna się w ich życiach układać.

Zbigniew Zamachowski o plotkach, dotyczących jego rozstania z Moniką Richardson


Zamachowski to nie tylko bardzo doświadczony i popularny aktor, ale przede wszystkim ojciec czwórki dzieci, a także były małżonek Aleksandry Justy i Moniki Richardson. Z tą drugą ożenił się w 2014 roku, a na początku obecnego ich drogi się rozeszły.

Aktor jest bardzo oszczędny w wypowiedziach na temat swojego życia prywatnego, dlatego większość spraw związanych z rozstaniem w mediach społecznościowych załatwiła jego była małżonka.

Zbigniew Zamachowski udzielił wywiadu dla portalu „Onet”, w którym opowiedział, jak radzi sobie z plotkami, dotyczącymi jego rozstania z popularną dziennikarką. Kluczem do sukcesu i spokoju jest milczenie. Wyraźnie dał sygnał, że zachowanie Moniki Richardson w tej kwestii nie przypadło mu do gustu. W końcu dziennikarka wciąż afiszowała się plotkami o rozstaniu, a teraz o nowym partnerze.

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska - ea

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wezmą ślub w Rzymie? Tygodnik przekazał zaskakującą wiadomość

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- W moim przypadku tą walką jest milczenie. Nie wchodzę w żadne polemiki, na żadnych portalach, nie komentuję. I tyle. Niektórzy uwielbiają żyć nie swoim życiem i wkładają nam w usta słowa, których nigdy nie wypowiedzieliśmy, jak i tworzą sytuacje, w których nie braliśmy udziału. Wchodzenie w dialog z nimi nie ma sensu - mówił aktor.

Zbigniew Zamachowski obchodzi 60. urodziny


Z okazji swoich urodzin w wywiadzie nie zabrakło także odniesienia do okrągłej 60. rocznicy przyjścia na świat słynnego aktora. Uznał, że w młodości ten wiek kojarzył mu się z przedwczesną starością, jednak teraz czuje się naprawdę doskonale.

Dodał także, że jakby miał przyjmować jakieś kryteria, wówczas powiedziałby, że czuje się na 45 lat lub nawet mniej. Jak twierdzi, 40. i 50. urodziny nie zrobiły na nim większego wrażenia, zatem liczy, że i kolejna okrągła rocznica będzie dla niego bezbolesna.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: onet.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >