Swiatgwiazd.pl
Zbigniew Zamachowski

TRICOLORS/East News

Gabriela Muskała na wspólnym zdjęciu ze Zbigniewem Zamachowskim. Długo plotkowano o ich romansie

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Kilka miesięcy temu Zbigniew Zamachowski namieszał w rodzimym show-biznesie, podejmując decyzję o rozstaniu z Moniką Richardson. Aktor w trymiga spakował swoje rzeczy i wyprowadził się od dziennikarki, jak donosiła kolorowa prasa, rozpoczynając jednocześnie życie z nową ukochaną. Nie brakowało plotek, jakoby Zamachowski i Gabriela Muskała byli razem. Najnowsze zdjęcie tylko podsyciło dyskusje.

  • Zbigniew Zamachowski rozstał się z Moniką Richardson

  • Aktor rozstał się z nową ukochaną?

  • Zamachowski i Gabriela Muskała na wspólnym zdjęciu

Małżeństwo Moniki i Zbigniewa trwało siedem lat. Wydawali się tworzyć szczęśliwy, pełen miłości związek, któremu niestraszne żadne przeciwności. Niespodziewanie w marcu tego roku zdecydował o rozstaniu.

Zbigniew Zamachowski bez słowa wyjaśnienia rozstał się z żoną

Rozstanie Moniki i Zbigniewa tym bardziej zaskoczyło opinię publiczną, że nieznane były powody takiej decyzji. Prasa donosiła wówczas, że to 59-letni aktor był inicjatorem tej decyzji, jednak on sam długo milczał.

Dopiero kilka tygodni później postanowił wydać oświadczenie, podkreślając w nim jedynie, że nie zamierza dzielić się prywatnym życiem na forum publicznym.

Świeczka Pixabay

Nie żyje Zygmunt "Zigi" Tomala, wokalista zespołu Drugiej Strony Lustra. Przegrał walkę z chorobą

CZYTAJ DALEJ

- Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje - pisał.

Bardziej wylewna była natomiast Monika Zamachowska, która nie ukrywała, że w ich małżeństwie nie układało się już od pewnego czasu, a do rozstania miały przyczynić się m.in. rzekoma zdrada Zbigniewa.

- Mnie cały czas wydawało się, że lecę na skrzydłach miłości. Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach - mówiła.

Po wypowiedzi dziennikarki szybko zaczęły pojawiać się plotki, jakoby Zbigniew miał już zdążyć ulokować swoje uczucia w innej kobiecie, a dokładniej znanej aktorce. W nagłówkach coraz częściej przewijało się nazwisko "Gabriela Muskała", chociaż zarówno ona, jak i Zamachowski, w żaden sposób nie komentowali spekulacji.

Zamachowski i Muskała jednak razem?

Co więcej, kilka dni temu prasę obiegły plotki, według których romans Zamachowski-Muskała miał już dopiec końca. Według magazynu "Na Żywo", wskazywać na to miało zachowanie aktora, który nie pojawił się na premierze spektaklu "Piknik pod Wiszącą Skałą", w którym Muskała zagrała główną rolę. (Więcej tutaj.)

Najnowsze zdjęcie opublikowane przez aktorkę zdaje się jednak wskazywać na coś zupełne innego. Muskała zapozowała do grupowego zdjęcia z Beatą Ścibakówną i Michaliną Łabacz, a także... ze Zbigniewem Zamachowskim.

- Dziś "oszukujemy" w Brzezinach - napisała.

Wygląda na to, że chociaż prasa donosiło o rzekomym konflikcie Muskały z Zamachowskim, oboje ma się dobrze, a on nie opuszcza ukochanej na krok.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >