Swiatgwiazd.pl
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Fot. TRICOLORS/East News

Czy to koniec romansu Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały?

24 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

O romansie Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały mówił cały show biznes. Czy to koniec ich związku? Jak podaje jeden z tygodników, w teatrze doszło do zaskakującej sceny. Sami zainteresowani nie skomentowali jednak tych rewelacji.

Zbigniew Zamachowski już trzy razy przysięgał na ślubnym kobiercu, a ostatni raz miało to miejsce w 2014. Wówczas aktor zalegalizował związek z Moniką Richardson, z którą jednak rozstał się na początku tego roku.

Rozstanie Zbigniewa Zamachowskiego

O rozstaniu Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson było bardzo głośno, mimo że na początku żadne z nich nie chciało publicznie zabierać głosu na ten temat. Jak przyznała dziennikarka, to aktor miał podjąć decyzję o rozstaniu:

- Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja - powiedziała Monika Richardson w jednym z wywiadów.

Czy to koniec romansu Zbigniewa Zamachowskiego?

Zaraz po głośnym rozstaniu w prasie zaczęły pojawiać się plotki o romansie Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Musiały. Aktorzy wspólnie pracowali nad jednym ze spektakli i to właśnie podczas prób miało między nimi zaiskrzyć.

pjimage (7)

Konrad Skolimowski zostanie ojcem. To będzie już drugie dziecko aktora

CZYTAJ DALEJ

Wszyscy spodziewali się, że niedługo para pojawi się wspólnie na ściankach. Prawdopodobnie jednak nic z tego. Jak podaje tygodnik Na Żywo, mogło dojść do rozstania. Świadczyć miałoby o tym zachowanie aktora, który nie zjawił się na premierze spektaklu "Piknik pod Wiszącą Skałą", w którym Muskała zagrała główną rolę. Sztuka odbyła się w Teatrze Narodowym.

To nietypowa sytuacja, zwłaszcza, że Zamachowski wspierał Muskałę, gdy ta zachorowała podczas prób. Pozostaje zatem zapytać - czy ich związek się rozpadł, czy aktor miał w tym czasie po prostu inne, ważniejsze obowiązki?

- Premiera „Pikniku pod Wiszącą Skałą” była zatem świetną okazją, żeby Zamachowski wsparł ukochaną swoją obecnością, przyszedł do teatru z kwiatami i oklaskiwał ją na widowni. Na pewno sprawiłby jej tym ogromną radość. Niestety, tak się nie stało - podaje Na Żywo.

Sami zainteresowani jak na razie nie skomentowali tych doniesień.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Córka Waldemara Goszcza została mamą. Jak dziś wygląda?

  • Artur Barciś nie chciał grać w „Miodowych latach”. Dlaczego?

  • Przemysław Saleta rozstał się z ukochaną. „Jestem singlem”

źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/slCJjtWURY8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >