Swiatgwiazd.pl
waldemar-goszcz

TRICOLORS/East News

Córka Waldemara Goszcza została mamą. Jak dziś wygląda?

23 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Waldemar Goszcz był gwiazdą serialu „Adam i Ewa”, w którym wcielał się w rolę tytułowego bohatera. Wspaniale zapowiadającą się karierę przerwała jednak jego nagła śmierć. W żałobie pogrążyli się wówczas fani i najbliżsi aktora, w tym jego córka Wiktoria. Dziś młoda kobieta spełnia się jako matka i modelka. Z wyglądu do złudzenia przypomina natomiast sławnego ojca.

  • Waldemar Goszcz zasłynął w serialu „Adam i Ewa”

  • Aktor zginął w 2003 roku w wypadku samochodowym

  • Jego córka, Wiktoria, miała wówczas sześć lat

  • Dziś pracuje jako modelka i wychowuje dziecko

Fani serialu „Adam i Ewa” do dziś pamiętają jego głównych bohaterów – Katarzynę Chrzanowską i Waldemara Goszcza. To właśnie ta dwójka sprawiała, że przed ekranami regularnie zasiadały miliony zainteresowanych widzów. Rok po zakończeniu emisji produkcji media obiegła tragiczna informacja.

Śmierć Waldemara Goszcza wstrząsnęła całą Polską

24 stycznia 2003 roku w okolicach Ostródy doszło do poważnego wypadku samochodowego. Szybko okazało się, że jednym z uczestniczących w nim pojazdów kierował Waldemar Goszcz. Na fotelach pasażerskich siedzieli natomiast Radosław Pazura i Filip Siejka.

Niestety, nie wszystkim udało się wyjść cało z wypadku. Choć jadący z Waldemarem Goszczem pasażerowie przeżyli, on sam poniósł śmierć. Na świecie pozostawił między innymi córkę Wiktorię, która wówczas miała zaledwie sześć lat. Dziś jest 24-letnią pięknością.

pjimage (3)

Wpadka Marceliny Zawadzkiej. Marketingowiec wytknął jej błąd

CZYTAJ DALEJ

Wiktoria Goszcz jest niesamowicie podobna do ojca

Od pamiętnego wypadku z udziałem Waldemara Goszcza minęło ponad 18 lat. W tym czasie córka aktora dorosła i założyła własną rodzinę. Choć nie poszła w ślady znanego ojca i nie została aktorką, aktywnie udziela się w sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 6 tysięcy internautów.

Jak możemy dowiedzieć się z profilu społecznościowego Wiktorii, jej największym zainteresowaniem jest modeling. To właśnie jemu młoda kobieta postanowiła poświęcić swoją zawodową przyszłość. Niedawno podpisała nawet kontrakt z międzynarodową agencją WS Model Agency.

Co więcej, córka Waldemara Goszcza studiuje psychologię, a dodatkowo poświęca się życiu rodzinnemu. Wraz z narzeczonym o imieniu Adam powitali niedawno na świecie swoje pierwsze dziecko. Pociecha daje im ogromną ilość radości i każdego dnia wywołuje szerokie usmiechy na ich twarzach.

- Jestem mamą kilkumiesięcznego Stasia i dwóch futrzastych kociaków. Po porodzie wiele rzeczy uległo przewartościowaniu – napisała Wiktoria w jednym ze wpisów na Instagramie.

Macierzyństwo, studia i modeling to jednak nie jedyne rzeczy, które na profilu Wiki przyciągają uwagę. Wzrok skupia się także na urodzie młodej kobiety. Trzeba przyznać, że wyrosła ona na prawdziwą piękność, a dodatkowo do złudzenia przypomina swojego sławnego ojca.

Zobaczcie zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram, Telemagazyn

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >