Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Pod domem Dariusza Krupy zjawiła się policja. Co się stało?
Mateusz Wolny
Mateusz Wolny 22.06.2021 02:00

Pod domem Dariusza Krupy zjawiła się policja. Co się stało?

D Krupa EN
TRICOLORS/East News

Chociaż został wypuszczony warunkowo z więzienia, pod jego domem znowu pojawia się radiowóz. Dariusz Krupa ponownie na językach. Czym tym razem zawinił?

  • Dariusz Krupa to były mąż Edyty Górniak

  • Mają razem syna Allana

  • Został skazany na 5 lat za śmiertelne potrącenie kobiety

Mroczna przeszłość Dariusza Krupy

Dariusz Krupa zasłynął jako mąż Edyty Górniak. Sakramentalne „tak" powiedzieli sobie w 2005 roku, ale już 5 lat później po tej relacji nie było czego ratować. W tym czasie wokalistka urodziła syna, Allana, który jest jej oczkiem w głowie. Edyta daje mu dużo swobody w kwestii życiowych wyborów, co budzi kontrowersje wśród fanów artystki.

Rozwód w 2010 roku odbił się jednak bez głośnego echa. Małżonkowie rozeszli się w zgodzie. Podzielili się majątkiem i opieką nad kilkuletnim synem. Jednak to, co najgorsze miało dopiero nadejść.

Edyta podzieliła się wspomnieniami z tego dnia w programie „My Way". Dostała wtedy wiadomość:

– Edi, nie miałam odwagi zadzwonić, więc piszę sms... Darek zabił człowieka. Mamy 6-7 godzin, zanim dowie się o tym prasa.

Piosenkarka nie mogła uwierzyć. Okazało się, że jej były mąż pod wpływem narkotyków kierował samochodem, znacznie przekraczając dozwoloną prędkość, i potrącił kobietę, która finalnie nie przeżyła wypadku. Mimo że nie była wtedy w związku z Dariuszem, bardzo przeżyła całe wydarzenie.

Mężczyzna został skazany na 6 lat pozbawienia wolności, ale uchylono wyrok na jego prośbę. Obecnie Dariusz korzysta z życia. Jest widywany w klubach, gdzie baluje do białego rana. Mieszka w okazałym mieszkaniu z o wiele młodszą od siebie partnerką.

Radiowóz pod domem Dariusza Krupy. O co chodzi tym razem?

Paparazzi sfotografowali pod jego domem radiowóz. Czyżby były mąż najpopularniejszej polskiej wokalistki znowu miał kłopoty? Do sedna sprawy dotarł portal Pudelek, któremu udało się ustalić, że chodzi o problemy finansowe Dariusza.

Okazuje się, że mężczyzna od dłuższego czasu nie płaci za czynsz. Sfrustrowany właściciel mieszkania miał dosyć niesfornego lokatora i był zmuszony wezwać odpowiednie służby. Trzeba przyznać, że wizyta policji na warunkowym zwolnieniu nie wygląda dobrze w papierach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: JastrząbPost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/8pZogt3G_Nk" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>