Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Imprezy > Wpadka włoskiej dziennikarki podczas Euro 2020
Alicja Czepli
Alicja Czepli 22.06.2021 02:00

Wpadka włoskiej dziennikarki podczas Euro 2020

Euro_Paola_Ferrari
Fot. twitter.com/SlyShocks

Od kilku dni oczy całej Europy zwrócone są na mistrzostwa w piłce nożnej. Niedawno popularna włoska dziennikarka relacjonująca Euro we Włoszech zaliczyła niefortunną wpadkę. Podczas rozmowy w studio pokazała odrobinę za dużo.

  • Paola Ferrari to włoska dziennikarka sportowa, relacjonująca Euro 2020

  • Niedawno stało się o niej głośno za sprawą wpadki w telewizyjnym studio

  • Internet szybko się zainteresował, nagranie ze studia stało się viralem

Paola Ferrari to doświadczona, włoska dziennikarka, relacjonująca w tym roku mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Uwagę kibiców zwrócił jej występ w studio, podczas którego doszło do niecodziennego wydarzenia. W trakcie przekładania nogi na nogę reporterka miała pokazać za dużo.

Wpadka włoskiej dziennikarki podczas Euro 2020

Właśnie trwają rozgrywki mistrzostw Europy w piłce nożnej mężczyzn. Uwaga całego świata zwrócona jest na codzienne mecze Euro. Przypominamy, że reprezentacja Polski walczy o wyjście z grupy po przegranym meczu ze Słowacją i remisie z Hiszpanią (więcej tutaj).

Uwagę opinii publicznej przyciągneła ostatnio włoska dziennikarka sportowa relacjonująca Euro, Paola Ferrari. 60-letnia reporterka posiada duże doświadczenie w pracy w telewizji, większości włoskich kibiców jest dobrze znana jako jedna z najlepszych dziennikarek zajmujących się tematyką sportową.

Ostatnio jednak stało się o niej głośno nie za sprawą trafnych komentarzy, ale występu w studio. W trakcie rozmowy zaliczyła niefortunną wpadkę, która jest teraz szeroko komentowana przez internautów. Dziennikarka ubrana w długą, luźną spódnicę podczas rozmowy przełożyła powoli nogę na nogę, przez co niektórzy mogli się dopatrzeć czegoś, czego na pewno nie chciała pokazywać.

Internet reaguje na wpadkę z Euro

Fragment ze studia szybko zdobył ogromną popularność w internecie. Pod hasztagiem Paola Ferrari Euro 2020 znaleźć można głośne nagranie, które jest szeroko komentowane i udostępniane przez kibiców. Dokładnie trudno stwierdzić czy faktycznie coś jest widoczne, internauci głośno debatują nad tą kwestią.

Gest szybko wzbudził również skojarzenia z legendarną sceną z Sharon Stone z ,,Nagiego instynktu". W internecie już zaczęły powstawać przeróbki nagrania, zestawiające je z kultową sceną.

Dziennikarka zdążyła już się odnieść do skandalu, który wybuchł w przeciągu kilku dni. W rozmowie telewizyjnej stanowczo zaprzeczyła, jakoby miała występować w studio bez bielizny. Nie uciszyło to jednak dalszych spekulacji kibiców.

wl3
euro 2020

Fot. instagram.com/dagocafonal

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Wirtualna Polska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Euro 2020