Swiatgwiazd.pl
Cezary Żak

TRICOLORS/East News

Cezary Żak odwiedził grób Piotra Machalicy. „Brakuje go bardzo”

21 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

W drodze na spektakl Cezary Żak odwiedził grób swojego przyjaciela, Piotra Machalicy. Aktor zmarł w połowie grudnia ubiegłego roku. „Brakuje go bardzo” – wyznał poruszony gwiazdor „Rancza” we wpisie. Zamieścił też specjalną fotografię z cmentarza.

  • 14 grudnia 2020 roku zmarł Piotr Machalica

  • Aktor był przyjacielem Cezarego Żaka

  • Dziś gwiazdor „Rancza” odwiedził jego grób

Cezary Żak to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce, któremu w ostatnim czasie rozgłos przyniosła rola w „Ranczu”. Fani mogą podziwiać go jednak nie tylko na ekranie, ale też w teatrze. Do niedawna aktor często pojawiał się na deskach w towarzystwie Piotra Machalicy.

emilia-korolczuk

Wzruszające zdjęcie Emilii Korolczuk. „Spacer czteropokoleniowy”

CZYTAJ DALEJ

Cezary Żak na grobie przyjaciela

Piotr Machalica był niezwykle utalentowanym i szanowanym aktorem. Uwielbiali go zarówno fani, jak i współpracownicy. Jednym z artystycznych przyjaciół aktora był Cezary Żak. W sieci nietrudno o ich wspólne, a jednocześnie przepełnione poczuciem humoru zdjęcia.

Jedno z nich, jednak w wersji czarno-białej pojawiło się w grudniu na profilu społecznościowym Cezarego Żaka. Przepełniony smutkiem aktor potwierdził wówczas, że jego przyjaciel nie żyje. Wyznał też, że bardzo ciężko jest mu pogodzić się z tą informacją.

Choć od śmierci Piotra Machalicy minęło już sześć miesięcy, strata wcale nie boli mniej. Cezary Żak przyznał to przy okazji najnowszej relacji na Instagramie. Okazało się, że w drodze na spektakl „Kolacja dla głupca” aktor wraz z kolegami z branży odwiedzili grób zmarłego przyjaciela.

- Jadąc do Chorzowa z „Kolacją dla głupca” odwiedziliśmy Przyjaciela. Brakuje go bardzo – napisał Żak na InstaStory.

Dodatkowo aktor umieścił zdjęcie, które zostało wykonane na cmentarzu w Częstochowie. To właśnie tam w grudniu ubiegłego roku spoczęło ciało Piotra Machalicy. Dziś Cezaremu Żakowi nad grobem towarzyszyli między innymi Bartłomiej Topa i Marta Chodorowska.

cezary-żak-wpis

Instagram.com/cezaryzak.official


Śmierć Piotra Machalicy

Piotr Machalica był jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Na jego koncie znajduje się kilkadziesiąt produkcji filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Ostatni raz na ekranie pojawił się w 2020 roku. Zagrał wówczas w „Brigitte Bardot cudowna”.

Śmierć Piotra Machalicy wstrząsnęła całą Polską. Aktor miał 65 lat i choć od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi, najbardziej prawdopodobną przyczyną jego śmierci miało być zakażenie koronawirusem. Informację tę potwierdził Artur Barciś.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >