Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak o edukacji syna

Jan Bielecki/East News

Edyta Górniak przyznała, że jej syn nie musi mieć matury. Internauci są zaniepokojeni

14 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

W życiu syna Edyty Górniak nieuchronnie zbliża się matura. Allan Krupa nie musi jednak do niej podchodzić. Sławna mama nastolatka uważa, że egzamin dojrzałości nie daje żadnej gwarancji i dlatego nie ma dla niej żadnego znaczenia. Internauci nie po

  • Edyta Górniak daje synowi wolną rękę i nie nakłania go to zdawania matury

  • Przed laty gwiazda także nie podeszła do egzaminu dojrzałości

  • Z uwagi na pandemię koronawirusa jeszcze bardziej nie widzi w tym sensu

Z roku na rok syn Edyty Górniak zyskuje coraz większą rozpoznawalność. Media interesowały się nastolatkiem, gdy ten opowiadał o swoim zamiłowaniu do wojska albo gdy zajął się pisaniem własnych tekstów muzycznych. Nie tak dawno na świeczniku pojawiły się natomiast jego przygotowania do matury.

Edyta Górniak odradza synowi maturę

Allan Krupa ma 17 lat, a to oznacza, że stoją przed nim najważniejsze wybory życiowe. Zanim to jednak nastąpi, chłopak powinien skończyć szkołę, a jednocześnie przystąpić do egzaminu dojrzałości. Przypomnijmy, że podstawowe przedmioty obowiązujące na maturze to: język polski, matematyka i język obcy.

Obrana forma edukacji szkolnej nie stanowi dla Allana żadnego problemu, dlatego nastolatek utrzymuje, że nie chce rezygnować ze swoich możliwości i zamierza przystąpić do egzaminu dojrzałości. Wątpliwości ma jednak jego mama. Okazuje się, że Edyta Górniak nie widzi szans na porządne przygotowanie się do matury w czasie epidemii koronawirusa.

- Jako mama współczuję wszystkim rodzicom, którzy prowadzą swoje dzieci do matury w tak trudnym czasie. To nie jest naturalny tryb przygotowań do egzaminu dojrzałości – mówiła w rozmowie dla Faktu.

Jednocześnie zaznaczyła, że ostateczna decyzja należy tylko i wyłącznie po stronie Allana. Co prawda wokalistka uznała, że zdanie egzaminu dojrzałości nie daje uczniom żadnej gwarancji na podjęcie dobrego zawodu w przyszłości, jednakże nie zamierza zabraniać tego własnemu synowi. Od dłuższego czasu nie kryje jednak przed nim, że w jej opinii matura nie ma żadnego znaczenia.

- Nie jest oceną człowieczeństwa, faktycznej wiedzy. Ja nie przystąpiłam do matury. W roku, w którym miałam to zrobić, pracowałam już w Nowym Jorku na Broadway'u i po prostu ominął mnie ten czas – dodała.

Stanowiska wokalistki nie popierają internauci, którzy w większości reagują negatywnie na jej słowa dotyczące przyszłości syna. Wytykają jej, że sama ma niewielkie wykształcenie, a odradzając synowi maturę, „robi mu obciach”.

Allana coraz bardziej pochłania muzyka

Mimo kontrowersyjnych słów matki, Allan Krupa najprawdopodobniej postawi na swoim i przystąpi do egzaminu dojrzałości. Jak zdradziła Edyta Górniak, oprócz podstawowych przedmiotów nastolatek ma zamiar sprawdzić się także z zakresu historii.

A co poza maturą? Na innych płaszczyznach Allan Krupa i Edyta Górniak okazują się całkiem zgodni. Nastolatek coraz bardziej podąża śladami mamy i zaczyna poważnie zajmować się muzyką. Chłopak pisze własne teksty i tworzy utwory, które jego mama określa jako „absolutnie współczesne”. Edyta Górniak jest z niego bardzo dumna.

Edyta Górniak i Allan Krupa w 2018 roku (źródło: TRICOLORS/East News)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ewa Skibińska pokazała zdjęcie bez ubrań. Fani komentują

  • Dzieci Lecha Wałęsy przeciwko sobie w sądzie. "Mam nadzieję, że ta gehenna wreszcie się skończy"

  • Andrzej Piaseczny powiedział, jak się czuje. Padły słowa o konsekwencjach

Źródło: WP Gwiazdy, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >