Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Anna Mucha pozuje w bikini. Internauci: "W Zegrzu nie ma takiej wody"
Alicja Czepli
Alicja Czepli 22.06.2021 02:00

Anna Mucha pozuje w bikini. Internauci: "W Zegrzu nie ma takiej wody"

Anna_Mucha
TRICOLORS/East News

Anna Mucha lubi się dzielić prywatnymi zdjęciami na swoim profilu na Instagramie. Jej najnowszy wpis wzbudził niemałe kontrowersje - internauci zarzucają jej kłamstwo w podawaniu miejsca wakacyjnego pobytu.

  • Anna Mucha podzieliła się słonecznym zdjęciem z wakacyjnego pobytu

  • Internauci w komentarzach szybko zaczęli jej zarzucać kłamstwo

  • Zwrócili także uwagę na niefortunną wpadkę widoczną na zdjęciu

Aktorka często dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swojego prywatnego życia. Teraz zdecydowała się pochwalić zdjęciem w bikini z pobytu na wakacjach. Internauci jednak szybko zwrócili uwagę, że podpis lokalizacji lekko nie pasuje do tego, co można zobaczyć na zdjęciu.

Anna Mucha dzieli się zdjęciem z wakacji

Anna Mucha to celebrytka znana ze swojej wszechstronności. Znana jest ze swoich ról w produkcjach serialowych, w tym ,,M jak miłość" czy teatrach telewizji. Występuje również w teatrze i filmie. Ma na swoim koncie także doświadczenie w roli prezenterki telewizyjnej.

Aktorka lubi dzielić się na bieżąco prywatnymi fragmentami ze swojego życia za pośrednictwem social mediów. Często udostępnia fanom nagrania z codziennych sytuacji, nawet tych dramatycznych czy intymnych (więcej tutaj).

Ostatnio zdecydowała się pochwalić się zdjęciem z wakacyjnego wyjazdu. Zapozowała w bikini, eksponując ciało zanurzona w wodnym akwenie. Korzystając z pięknej pogody, zdecydowała się na wyjazd w obrębie Polski - pod zdjęciem podała lokalizację Zalew Zagrzyński.

Kontrowersje pod wpisem Anny Muchy

W komentarzach jednak zamiast komentarzy czy zachwytów nad figurą aktorki znalazło się dużo krytycznych głosów. Fani zarzucili aktorce mówienie nieprawdy w kwestii miejsca pobytu. Internauci zauważyli, że widok na zdjęciu trochę nie pasuje do Zalewu Zagrzyńskiego.

- W którym to miejscu, bo chodzę i szukam? 🤪 - zapytał jeden z internautów. - Zdjęcie jest przekłamane. Byłam nad Zegrzem i w tym miejscu nie ma takich chmur - wprost pisze inny. Jak na razie aktorka nie odniosła się do zarzutów. Internauci zwrócili też uwagę na niefortunną pozę, w jakiej ustawiła się Anna Mucha. Lekkie przycuknięcie paru fanom skojarzyło się z bardzo konkretną sytuacją.

- Ktoś tu robi siku do wody - zauważyła internautka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Anna Mucha