Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Chrzanowska

TRICOLORS/East News

Katarzyna Chrzanowska była gwiazdą serialu "Adam i Ewa". Jak potoczyły się jej losy?

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W życiu Katarzyny Chrzanowskiej nie brakuje osobistych dramatów. Aktorka znana z produkcji "Adam i Ewa" przed laty straciła jedną z najbliższych jej sercu osób - tragedia wydarzyła się, gdy gwiazda wraz z rodziną spędzała czas na wakacjach. Teraz do mediów docierają nowe niepokojące informacje dotyczące stanu jej zdrowia.

  • Katarzyna Chrzanowska przed laty straciła ukochanego małżonka

  • Piotr Niemkiewicz zginął podczas wyjazdu wakacyjnego

  • Niedawno aktorka dowiedziała się o tym, że cierpi na poważną chorobę onkologiczną

Choć Katarzyna Chrzanowska pojawiła się w wielu serialach telewizyjnych, ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła jej rola Ewy w popularnej swego czasu telenoweli „Adam i Ewa”. Produkcja przyciągała przed odbiorniki tysiące widzów; Katarzyna Chrzanowska szybko zaskarbiła przychylność odbiorców. Nie każdy wie, że przed laty gwiazda zmierzyła się z ogromną osobistą stratą.

Tragedia w rodzinie Katarzyny Chrzanowskiej

Pod koniec lat 80. ubiegłego wieku Katarzyna Chrzanowska poznała swojego przyszłego małżonka. Piotr Niemkiewicz rozwijał firmę zajmującą się konserwacją zabytkowych przedmiotów. Niecałą dekadę po pierwszym spotkaniu para postanowiła zalegalizować związek.

Ze związku przyszły na świat bliźniaczki, Stefania i Celina. W 2002 roku rodzina wybrała się na wspólne wakacje. Celem podróży była Kreta, gdzie bliscy mieli razem wypoczywać w promieniach gorącego słońca.

Los napisał jednak inny scenariusz, na wczasach wydarzyła się ogromna tragedia. Piotr Niemkiewicz utonął podczas nurkowania. W tym roku małżonkowie świętowaliby 33. rocznicę zaślubin, o czym Katarzyna Chrzanowska przypomniała we wpisie w social mediach.

[EMBED-1491]

Na początku maja na oficjalnym profilu Katarzyny Chrzanowskiej na Facebooku pojawił się wyjątkowy wpis. Za jego pomocą aktorka upamiętniła zmarłego ukochanego. Jak wyjawiła, choć od jego śmierci upłynęło wiele lat, miłość, którą obdarzyła Piotra Niemkiewicza, pozostała nietknięta.

- (...) Zostały mi puste daty wypełniane wspomnieniami i rozpacz za utraconą dumą z bagażu wspólnych lat... ile razy  probuje wyobrazić sobie niemożliwe.... ile razy przychodzisz we śnie i udajesz, ze nic się nie stało. (...) No właśnie ... minęło tyle lat !!! Miłość została !! (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - czytamy w mediach społecznościowych.

Po śmierci małżonka Katarzyna Chrzanowska przeniosła się wraz z córkami do Paryża, gdzie sprawowała pieczę nad firmą założoną przez ukochanego. Tam poznała chirurga Jacka Szafiro, z którym postanowiła się związać. Jak podkreślała w jednym z wywiadów, pojawienie się w jej życiu nowego partnera uznaje za cud.

Aktorka zmierzyła się z poważną chorobą onkologiczną

W 2019 roku aktorka dowiedziała się o poważnej chorobie onkologicznej. W jej ciele rozwijał się nowotwór, o czym informowała za pomocą social mediów. Na początku 2020 roku poddała się chemioterapii. Później Katarzyna Chrzanowska przeszła dodatkowo immunoterapię. Aktorka zgodziła się opowiedzieć o tym podczas wywiadu z tygodnikiem „Życie na gorąco”.

- Ja muszę wyjątkowo uważać, bo jestem obciążona chorobą nowotworową, którą leczę od roku. Miałam chemioterapię, a teraz mam immunoterapię, ale w szpitalu onkologicznym, w którym się leczę, na koronawirusa zmarły już trzy osoby - relacjonowała Katarzyna Chrzanowska.

Przygodę z aktorstwem Katarzyna Chrzanowska ma już za sobą. Nic nie wskazuje na to, by gwiazda telenoweli „Adam i Ewa” miała powrócić na ekran. Obecnie mieszka wraz z partnerem i córkami w Hiszpanii, gdzie prowadzi własny pensjonat.

[EMBED-1754]

[EMBED-1755]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Problemy zdrowotne Agaty Dudy. "Rekonwalescencja może potrwać nawet 2-3 tygodnie"

  • Nie żyje ojciec Adele. Kondolencje spływają ze świata

  • Jadwiga z "Sanatorium miłości" ma żal do Zdzisława. Oddał serce komuś innemu

Źródło: Styl.fm, WP, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >