Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ewa Orłoś opowiedziała o rodzinnej tragedii. „Wyłam jak zwierzę”
Mateusz Wolny
Mateusz Wolny 22.06.2021 02:00

Ewa Orłoś opowiedziała o rodzinnej tragedii. „Wyłam jak zwierzę”

M Orłoś EN
TRICOLORS/EastNews

Maciej Orłoś ma na swoim koncie dwa rozwody. Aktualnie jest szczęśliwie żonaty z Joanną Twardowską-Orłoś. Jednak w jego życiu nie zawsze było sielankowo. Okazuje się, że jego druga żona przeżyła prawdziwy dramat.

  • Maciej Orłoś ma już trzecią żonę

  • Jego poprzednia partnerka szczerze mówi o tym, co przeżyła

  • Nie mogła liczyć na pomoc męża w ciężkich chwilach

Maciej Orłoś to dziennikarz, którego widzowie znają z programu „Teleexpress". Jednak odszedł z TVP, gdy kierownictwo przejął tam Jacek Kurski. Teraz można usłyszeć go w Radiu „Nowy Świat". Prowadzi także swój kanał na YouTubie, na którego finansowanie nie ma środków, więc zmuszony jest prosić swoich fanów o wpłaty.

Rodzinne zawirowania Macieja Orłosia

Aktualnie dziennikarz jest żonaty już trzeci raz, tym razem szczęśliwie, z Joanną Twardowską-Orłoś, którą poznał w 1995 roku i z którą ma dwójkę dzieci: 17-letnią Melanię i 20-letniego Jakuba. Jego pierwsze małżeństwo z koleżanką ze studiów okazało się niewypałem. Zarówno prezenter, jak i Monika Jóźwik zgodnie stwierdzili, że poświęcają się karierze, a sam Orłoś przyznał po latach, że „nie czuł się jeszcze dojrzały do roli męża".

Jego drugie małżeństwo, z Ewą Orłoś, to prawdziwy rollercoaster emocji. Najpierw urodził im się syn Rafał. Wszystko wydawało się iść we właściwym kierunku. Oboje pragnęli dużej rodziny.

Ewa Orłoś przerywa milczenie

Jak się okazuje, kolejne dziecko Macieja Orłosia przeżyło zaledwie dwa tygodnie. Zrozpaczona Ewa przyznała się do traumatycznych przeżyć na łamach „Oliwii":

– Skulona w kącie pod prysznicem nie płakałam, ale wyłam jak zwierzę.

Komplikacje pojawiły się również przy kolejnej ciąży. Antoni przyszedł na świat w ósmym miesiącu, bo u jego matki wykryto krwotok. Niefortunny ciąg wydarzeń sprawił, że mimo starań lekarzy kobieta zapadła w śmierć kliniczną. Szczęśliwie wybudziła się, ale obok nie było przy niej męża, jedynie starszy syn. Po dziś dzień Ewa Orłoś mierzy się z konsekwencjami fatalnego porodu, m.in. częściowym paraliżem.

Jakiś czas później dziennikarz poprosił Ewę o rozwód. Kobieta była w fatalnym stanie zdrowotnym, ale mimo to nie przeciwstawiała się i pozwoliła mu odejść. Przeczuwała, że w jego życiu pojawiła się inna. Mówiła po latach:

– Już wcześniej podświadomie wyczuwałam, że mąż był myślami przy innej kobiecie. Nie mogłam się długo pogodzić z jego odejściem

Maciej Orłoś wydaje się żałować swoich decyzji i tego, że nie był przy swojej ówczesnej małżonce, gdy go najbardziej potrzebowała. Przyznał na rozprawie sądowej, że jest winny całemu rozwodowi. Mówił po latach w wywiadzie z „Rewią", że zrobiłby wszystko, aby nie dopuszczać do rozwodu mając dzieci:

– Wtedy rozejście się dwojga ludzi jest jedną z najgorszych rzeczy, jaka może się zdarzyć.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pomponik, Onet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]