Swiatgwiazd.pl
Kasia Cichopek „M jak miłość”

fot. kadr z serialu „M jak miłość”

Kasia Cichopek opowiedziała o przebiegu zdjęć do "M jak miłość". "Dramat"

17 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek zrelacjonowała na Instagramie swoim fanom, jak przebiegają prace nad nowymi odcinkami serialu „M jak miłość”. Kilka ostatnich scen zostało nakręconych w plenerze, a deszczowa pogoda, naprzemiennie z upałami wcale nie pomagają aktorom w pracy. Podczas nagrywania swojego przemówienia serialowa Kinga na nogach miała gumowe kalosze.

  • Katarzyna Cichopek opowiedziała o pracy nad nowymi odcinkami seriali „M jak miłość”

  • Brzydka pogoda utrudniła aktorom nagrywanie scen plenerowych

  • Produkcja musiała zostać przeniesiona do wnętrza hali produkcyjnej

Mimo ogromnego doświadczenia, jakie Katarzyna Cichopek posiada w pracy nad serialem Telewizji Polskiej, zdarzają się momenty, w których jej wykonywanie jest utrudnione. Pogoda jest jednym z takich czynników.

Katarzyna Cichopek o trudach pracy nad serialem „M jak miłość”

Małżonka Marcina Hakiela wciela się w postać Kingi od samego początku istnienia serialu „M jak miłość”, czyli niespełna 21 lat. Przez ponad dwie dekady gry dla jednej z najpopularniejszych produkcji Telewizji Polskiej miała przyjemność poznać lepsze i gorsze strony tego zawodu.

Kilka dni temu postanowiła zrelacjonować na swoim Instagramie przebieg pracy nad nadchodzącymi odcinkami, która nie należała do najłatwiejszych. Wpłynęło na to kilka czynników. Jednym z nich jest pogoda, która zważywszy na panujące w ostatnich tygodniach upały jest bardzo zmienna.

Michał Szpak - ea

Michał Szpak pokazał się w nowym wydaniu. Fani są zachwyceni

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Katarzyna Cichopek powiedziała, że przyszło im się zmierzyć z trudnymi warunkami, gdyż ostatnie sceny musiały zostać nakręcone w plenerze, a wówczas pogoda zaserwowała im burzę z gwałtownym wiatrem, oraz intensywnymi opadami deszczu. Wszystko doprowadziło do tego, że do swojej sukienki zmuszona była założyć... kalosze.

Pogoda utrudniła pracę nad nowymi odcinkami serialu „M jak miłość”

Warto zaznaczyć, że poszczególne sceny serialu Telewizji Polskiej nie są kręcone zaraz po sobie. Bywają takie dni, w których aktorzy muszą zagrać kilka scen do osobnych odcinków, co tylko dowodzi temu, że pogoda jest bardzo istotnym czynnikiem tej pracy.

- Przenieśliśmy się jednak do wnętrza. No nie da się po prostu tak oszukać, że świeci słońce. Zwłaszcza że wszystkie poprzednie sceny z tego odcinka są kręcone w pełnym słońcu. Dramat - mówiła Katarzyna Cichopek.

W sierpniu minie 21 lat odkąd serialowa Kinga po raz pierwszy pojawiła się na planie zdjęciowym „M jak miłość”. Pamiętacie jeszcze pierwsze odcinki tej kultowej produkcji?

Zobacz zdjęcia:
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: superseriale.se.plJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Agata Rubik pokazała zdjęcie z mamą. Wyglądają jak siostry

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Edyta Pazura zaczęła rodzić w restauracji. Nagle została wyrzucona przez kelnera

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Roksana Węgiel nie przypomina samej siebie. Fani przyrównali ją o uwielbianej gwiazdy

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura wygadał się na temat swojego małżeństwa. Wspomniał o intercyzie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Okropne, jak potraktowali Iwonę z "Sanatorium miłości". Doświadczyła przykrego hejtu

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Michał Szpak wyznał, co działo się z nim po stracie mamy

Czytaj więcej >