Swiatgwiazd.pl
P Saleta EN

Piotr Molecki/East News

Przemek Saleta naśmiewa się ze starszej kobiety. Internauci oburzeni

17 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Przemysław Saleta, mimo że jest sportowcem, od wielu lat usilnie stara się utrzymywać kontakty ze światem showbiznesu. Okazuje się, że gdy robi się o nim zbyt cicho, mężczyzna postanawia sam stworzyć sensację wokół swojej osoby. Internauci nie pochwalają jego zachowania.

  • Przemysław Saleta to znany bokser i zawodnik MMA

  • Jest niezwykle aktywny w social mediach

  • Ostatnio na Instagramie zażartował z kobiety, która potrzebowała pomocy

Przemysław Saleta postanowił wykorzystać okazję do wywołania medialnego szumu i zażartował z osoby, która potrzebowała pomocy. W dodatku wrzucił to na swoje instagramowe konto. Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów.

Przemysław Saleta i popularność

Przemysław Saleta zasłynął przede wszystkim jako bokser, kickbokser i zawodnik MMA. Mężczyzna był żonaty dwukrotnie. Z pierwszą żoną, modelką Ewą Pacułą, ma córeczkę Nicole, której oddał swoją nerkę, gdy dziewczynka potrzebowała ratunku. Cała Polska podziwiała wówczas Przemysława.

Mimo że wciąż jest aktywny w świecie sportu, stara się za wszelką cenę być również obecny w showbiznesie. Ma na koncie kilka drobnych ról w popularnych serialach i filmach. Gościł na kanapach najbardziej popularnych programów, a nawet tańczył z gwiazdami! Bez wątpienia zależy mu, żeby było o nim głośno.

W Bochat FB

Była gwiazda Eurowizji Junior, Weronika Bochat, po raz drugi została mamą. Fani gratulują

CZYTAJ DALEJ

Skandaliczne zachowanie Salety

Wydaje się, że Przemysław jest gotowy zapłacić każdą cenę za rozgłos. Jednak to, co zrobił ostatnio, sfrustrowało jego fanów. Mężczyzna wrzucił na swoje instagramowe konto — które obserwuje ponad 140 tysięcy ludzi — zdjęcie nagiej starszej kobiety owiniętej w koc termiczny. Zdarzenie opatrzył podpisem "Lato w mieście", który musiał mu się wydać na tyle zabawny, że dodał kilka śmiejących się emotikonek. Niestety, mężczyzna nie pomyślał, że kobieta może potrzebować pomocy. Zdjęcie, jak to bywa z InstaStories, zniknęło po 24 godzinach.

Wtedy na pomoc ruszyli internauci. Zaczęło się od upomnienia Przemysława, że powinien dawać dobry przykład. Potem do akcji wkroczyła jedna, wyjątkowo zmartwiona stanem kobiety ze zdjęcia obserwatorka, która postanowiła wyciągnąć pomocną dłoń.

Internatutka przyznaje, że jako jedyna pomyślała, że kobieta może potrzebować pomocy i postanowiła wezwać służby. Przyznaje, że spędziła z nią 3 godziny swojego czasu. Dotrzymała jej towarzystwa, zorganizowała jedzenie i okrycie. Nie może jednak powiedzieć, co było przyczyną takiego stanu kobiety:

- Pani znalazła się w absolutnie fatalnej sytuacji, których szczegółów tutaj za bardzo nie chcę przedstawiać, bo to jest intymna sprawa tej pani.

Internautka zdradziła również, że minęło je wczoraj kilkadziesiąt osób, ale żadna nie pomyślała, by zaoferować pomoc i z tego powodu jest jej niezwykle przykro. Na domiar złego pojawiło się niefortunne zdjęcie na Instagramie Przemka, który, według niej, powinien dawać właściwy przykład, a nie naśmiewać się z biednej kobiety. Na szczęście udało się zorganizować schronienie przed gapiami w pobliskiej szkole.

Kobieta na koniec zaznaczyła, że nie zależy jej na hejtowaniu Przemysława Salety, ale na zwróceniu uwagi, że zamiast nieść dobry przykład, on nie tylko nie wezwał pomocy, ale postanowił wyśmiać kobietę, która jej potrzebowała. Na koniec poruszona internautka zaapelowała:

- Zanim wyciągniecie telefon, zanim zrobicie mema z jakiejś osoby, zastanówcie się, jaki jest background całej sytuacji, bo to jest po prostu absolutnie krzywdzące i tak naprawdę wystarczyła odrobina empatii. Co by było gdyby to spotkało kogoś z mojej rodziny? Bo ja na przykład nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby moja mama czy moja babcia błądziły gołe po ulicy i nie dostały pomocy i stały się memem w internecie.

Przemysław Saleta

Przemysław Saleta

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Nowy uczestnik "Tańca z Gwiazdami" ma 67 lat. Fani rezygnują z oglądania

  • Agnieszka Woźniak-Starak we wzruszający sposób upamiętniła rocznicę urodzin męża

  • Tomasz Karolak wygadał się na temat relacji z Małgorzatą Kożuchowską

źródło: Pudelek, Instagram

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >