Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Tomasz Karolak opowiedział o relacji z Małgorzatą Kożuchowską. Odważne wyznanie
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 11.07.2021 02:00

Tomasz Karolak opowiedział o relacji z Małgorzatą Kożuchowską. Odważne wyznanie

Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska
East News / MATEUSZ JAGIELSKI

Tomasz Karolak w jednym z ostatnich wywiadów wygadał się na temat relacji z Małgorzatą Kożuchowską. Okazuje się, że aktor od lat jest pod wielkim wrażeniem talentu aktorskiego Kożuchowskiej. Nie ukrywał, że to właśnie z nią chciał grać małżeństwo w Rodzince.pl.

  • Tomasz Karolak jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów.

  • Gwiazdor do niedawna wcielał się w jedną z głównych ról w serialu Rodzinka.pl, gdzie razem z Małgorzatą Kożuchowską grali małżeństwo. Serial jakiś czas temu zniknął z anteny.

  • W jednym z ostatnich wywiadów w nowym odcinku Niekończących się historii Karolak wyznał, co sądzi o Małgorzacie. Nie ukrywał, że od zawsze mu imponowała.

Tomasz Karolak zyskał największą popularność dzięki rolom komediowym. To właśnie komedie romantyczne sprawiły, że zaczął być ulubieńcem polskich widzów, Gdy nadszedł czas na serial Rodzinka.pl, gdzie wcielił się w rolę Ludwika Boskiego, Polska pokochała go jeszcze bardziej.

Tomasz Karolak o Kożuchowskiej: to jest wielki talent

Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska w Rodzince.pl grali charyzmatyczne małżeństwo. Między aktorami była tzw. chemia, która sprawiła, że serial ten był swego czasu jednym z najchętniej oglądanych przez widzów.

W jednym z ostatnich wywiadów w ramach serii Niekończących się historii wystąpili Karolak i Kożuchowska. W rozmowie z Małgorzatą Montgomery opowiedzieli o początkach swojej współpracy na planie.

Karolak nie ukrywał, że już kiedy pierwszy raz zobaczył Małgorzatę na scenie, zrobiła ona na nim wielkie wrażenie. Było to w czasie, gdy przyszła gwiazda grała w Teatrze Dramatycznym.

- To był występ taki, że ja to pamiętam do dziś. To było tak dobre, że to mnie mocno urzekło. (...) Jak ja ją zobaczyłem na scenie, to wiedziałem, że to jest wielki talent - wyznał Karolak.

Ona grała tak, jakby miała właśnie eksplodować seksualnością

Karolak zdradził, że Kożuchowska już od dawna była w jego podświadomości. Jak podsumował: Ona w mundurze, to ja miałem na widowni jeden wielki wz**d, gdy zobaczyłem ją w 'Miłości na Krymie' Jarockiego. [...] te fantazje erotyczne typu Kożuchowska.

Aktor stwierdził, że jego zdaniem to całe szaleństwo Kożuchowskiej jest teraz poskromione - bo została żoną i matką. Gwiazdor ocenił, że w Teatrze Dramatycznym u Jarockiego grała tak, jakby miała za chwilę eksplodować seksualnością. To właśnie, będąc pod tak ogromnym wrażeniem jej talentu, nie miał wątpliwości, że to z nią chce grać w Rodzince.pl.

Karolak był pewny, że to właśnie z Kożuchowską uda mu się stworzyć zgrany duet. Kiedy produkcja przedstawiła mu kandydatki, on postawił na nią. Jak widać, nie mylił się, co do swoich przekonań. Trzeba przyznać, że między tą dwójką widać było autentyczną chemię.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pomponik.pl