Swiatgwiazd.pl
Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska

East News / MATEUSZ JAGIELSKI

Tomasz Karolak opowiedział o relacji z Małgorzatą Kożuchowską. Odważne wyznanie

11 Lipca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Tomasz Karolak w jednym z ostatnich wywiadów wygadał się na temat relacji z Małgorzatą Kożuchowską. Okazuje się, że aktor od lat jest pod wielkim wrażeniem talentu aktorskiego Kożuchowskiej. Nie ukrywał, że to właśnie z nią chciał grać małżeństwo w Rodzince.pl.

  • Tomasz Karolak jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów.

  • Gwiazdor do niedawna wcielał się w jedną z głównych ról w serialu Rodzinka.pl, gdzie razem z Małgorzatą Kożuchowską grali małżeństwo. Serial jakiś czas temu zniknął z anteny.

  • W jednym z ostatnich wywiadów w nowym odcinku Niekończących się historii Karolak wyznał, co sądzi o Małgorzacie. Nie ukrywał, że od zawsze mu imponowała.

Tomasz Karolak zyskał największą popularność dzięki rolom komediowym. To właśnie komedie romantyczne sprawiły, że zaczął być ulubieńcem polskich widzów, Gdy nadszedł czas na serial Rodzinka.pl, gdzie wcielił się w rolę Ludwika Boskiego, Polska pokochała go jeszcze bardziej.

Tomasz Karolak o Kożuchowskiej: to jest wielki talent

Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska w Rodzince.pl grali charyzmatyczne małżeństwo. Między aktorami była tzw. chemia, która sprawiła, że serial ten był swego czasu jednym z najchętniej oglądanych przez widzów.

W jednym z ostatnich wywiadów w ramach serii Niekończących się historii wystąpili Karolak i Kożuchowska. W rozmowie z Małgorzatą Montgomery opowiedzieli o początkach swojej współpracy na planie.

Karolak nie ukrywał, że już kiedy pierwszy raz zobaczył Małgorzatę na scenie, zrobiła ona na nim wielkie wrażenie. Było to w czasie, gdy przyszła gwiazda grała w Teatrze Dramatycznym.

pjimage (20)

"Sanatorium miłości": Gerard oświadczył się Iwonie

CZYTAJ DALEJ

- To był występ taki, że ja to pamiętam do dziś. To było tak dobre, że to mnie mocno urzekło. (...) Jak ja ją zobaczyłem na scenie, to wiedziałem, że to jest wielki talent - wyznał Karolak.

Ona grała tak, jakby miała właśnie eksplodować seksualnością

Karolak zdradził, że Kożuchowska już od dawna była w jego podświadomości. Jak podsumował: Ona w mundurze, to ja miałem na widowni jeden wielki wz**d, gdy zobaczyłem ją w 'Miłości na Krymie' Jarockiego. [...] te fantazje erotyczne typu Kożuchowska.

Aktor stwierdził, że jego zdaniem to całe szaleństwo Kożuchowskiej jest teraz poskromione - bo została żoną i matką. Gwiazdor ocenił, że w Teatrze Dramatycznym u Jarockiego grała tak, jakby miała za chwilę eksplodować seksualnością. To właśnie, będąc pod tak ogromnym wrażeniem jej talentu, nie miał wątpliwości, że to z nią chce grać w Rodzince.pl.

Karolak był pewny, że to właśnie z Kożuchowską uda mu się stworzyć zgrany duet. Kiedy produkcja przedstawiła mu kandydatki, on postawił na nią. Jak widać, nie mylił się, co do swoich przekonań. Trzeba przyznać, że między tą dwójką widać było autentyczną chemię.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pomponik.pl


Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >