Swiatgwiazd.pl
rip

tiktok.com/carlosveracomic

Nie żyje 19-letnia gwiazda Tik Toka. Fani są zrozpaczeni

10 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Tragiczna informacja obiegła media w ostatnich dniach. Nie żyje dziewiętnastoletnia Caitlyn Loane, gwiazda internetu popełniła samobójstwo.

  • Caitlyn Loane, znana tiktokerka nie żyje

  • Nastolatka do niedawna jeszcze publikowała zabawne filmiki ze swojego życia

  • O jej tragicznej i niespodziewanej śmierci poinformował zrozpaczony ojciec

Smutna wiadomość dla internautów - 19-letnia australijka, znana z aktywności na Tik Toku zmarła w czwartek, 8 lipca. Okazuje się, że zawsze uśmiechnięta i radosna influencerka popełniła samobójstwo.

Kim była Caitlyn Loane?

W ostatnich dniach media obiegła tragiczna wiadomość. Zmarła dziewiętnastoletnia gwiazda internetu, pochodząca z Australii Caitlyn Loane. Nic nie zwiastowało tej tragedii, fani i bliscy są w ciężkim szoku.

Caitlyn Loane popularność zdobyła dzięki aktywności na platformie Tik Tok. Tam prezentowała dość nietypowy content, mianowicie pokazywała szczegóły z życia na farmie, na której się wychowywała. Dzieliła się z fanami swoją miłością do zwierząt, ale także realiami ciężkiej pracy na tasmańskiej farmie.

Zdobyła dzięki temu spore grono obserwujących - obserwowało ją ponad 66 tysięcy internautów. Nikt jednak nie spodziewał się nadchodzącej tragedii, filmiki Caitlyn emanują radością, na wszystkich jest uśmiechnięta i prezentuje zabawne treści. Jeszcze kilka dni przed samobójstwem opublikowała komiczne nagranie, na którym realizuje jeden z popularnych trendów tiktokowych.

grzegorz-kajdanowicz

Grzegorz Kajdanowicz rozwiódł się z żoną. Jeden powód przekreślił ich małżeństwo

CZYTAJ DALEJ

Caitlyn Loane nie żyje

Caitlyn Loane zmarła w czwartek, 8 lipca 2021. Okazuje się, że nastolatka popełniła samobójstwo, co zszokowało wszystkich oglądających jej pozytywny content. Nikt nie wiedział z jak poważnymi problemami się mierzyła. Jak na razie nieznane są szczegóły dotyczące jej odejścia.

O śmierci nastoletniej gwiazdy internetu poinformował pogrążony w żałobie ojciec. Philip Loane swoją wypowiedź zaczął od stwierdzenia, że słowami nie jest w stanie opisać ogromu straty.

- Była kochaną, szaloną, młodą kobietą, nieocenionym członkiem naszej rodziny - wyznał.

Fani influencerki są w ciężkim szoku - nic nie zwiastowało tej tragedii. Użytkownicy Tik Toka wyrażają swoje ubolewanie nad śmiercią idolki, powstaje wiele filmików na cześć zmarłej. Zestawiają tam jej najbardziej pozytywne filmiki - dziś mają one zupełnie inny wydźwięk.

Ta historia dowodzi, że nigdy nie wiemy z czym mierzą się nawet najbardziej uśmiechnięte osoby. Jeśli ty albo osoba, którą znasz potrzebuje pomocy psychologicznej skontaktuj się z telefonem zaufania - 116 123.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Kozaczek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >
michał wiśniewski

Życie gwiazd

Michał Wiśniewski zaapelował do fanów. "Pragnę żyć, bo mam dla kogo"

Czytaj więcej >