Swiatgwiazd.pl
Maciej Orłoś

Piotr Molecki/East News

Maciej Orłoś szczerze o rozwodzie. To nie było dla niego łatwe

10 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Maciej Orłoś rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, niedawno jednak zdecydował się na szczere wyzwanie. Przyznał, co z dzisiejszej perspektywy myśli o rozwodach.

  • Maciej Orłoś to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy

  • Długo szukał szczęścia w miłości - ma za sobą już dwa rozwody

  • Wraz z żoną szczerze opowiedzieli jak wygląda ich związek

Dziennikarz kojarzony przez lata głównie z prowadzeniem ,,Teleexpressu" nie słynie raczej z dzielenia się swoją prywatnością. W niedawnym wywiadzie jednak szczerze odniósł się do swoich wcześniejszych związków i opowiedział o życiu w trzecim małżeństwie.

Rozwody Macieja Orłosia

Maciej Orłoś to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy. Większość widzów kojarzy go z prowadzeniem ,,Teleexpressu", jednak prezenter musiał się pożegnać z TVP w 2016 na fali zwolnień i odejść po przejęciu telewizji przez Jacka Kurskiego. Od tego czasu związany jest z Wirtualną Polską, Radiem Zet i niedawno Radiem Nowy Świat. Niedawno zbierał fundusze na prowadzenie własnego programu (więcej tutaj).

Choć bez wątpienia osiąga sukcesy w życiu zawodowym, w życiu prywatnym nie miał tak łatwo. Dwukrotnie musiał przechodzić przez rozwody. Pierwsze małżeństwo z Moniką Jóźwik zakończyło się w miarę bezkonfliktowo. Drugie z Ewą zakończyło się po tragicznym wydarzeniu - śmierci ich nowo narodzonego dziecka.

Teraz Orłoś jest związany z Joanną Twardowską-Orłoś. Razem wychowują dwójkę ich wspólnych dzieci, oraz dwójkę z wcześniejszego małżeństwa dziennikarza. Choć prezenter nie lubi obnosić się ze swoim życiem prywatnym, wszystko wskazuje na to, że w końcu udało mu się znaleźć szczęście w miłości.

Niedawno z małżonką udzielili wywiadu, w którym szczerze opowiedzieli o tym jak wygląda ich związek. Joanna opowiedziała, że pod wpływem tej relacji dziennikarz miał dojrzeć i przewartościować swoje priorytety. Przyznaje jednak, że nie zaszła w nim w gruncie rzeczy wielka zmiana - cały czas tworzy i kreuje.

rip

Nie żyje 19-letnia gwiazda Tik Toka. Fani są zrozpaczeni

CZYTAJ DALEJ

Maciej Orłoś szczerze o małżeństwie

W rozmowie pojawił się także niełatwy temat wcześniejszych związków Macieja Orłosia. Joanna Twardowska-Orłoś podzieliła się mądrością, którą miał wygłosić jej mąż na temat rozwodów. Miał on powiedzieć, że nie wolno się rozwodzić kiedy w związku są dzieci. Dziennikarz szybko sprostował wypowiedź małżonki.

-  Nie powiedziałem, że nie wolno, tylko że to bardzo trudna sytuacja i lepiej, żeby się nie zdarzała - wyjaśnił.

Opowiedział także o swoich odczuciach dotyczących relacji tego typu. Jako doświadczony, sześćdziesięcioletni mężczyzna ma dosyć sceptyczne podejście do konceptu zakochiwania się. Nawiązał także do podejmowania trudnych decyzji życiowych.

- Zakochanie przemija, a ważne jest, z kim spędza się życie. Czasami trzeba wybierać i wiem, że to niełatwe doświadczenie - gorzko przyznał.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >