Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Afery z Kaczorowską ciąg dalszy. Edyta Herbuś zabrała głos: "Współczuję obsesji"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.04.2023 18:51

Afery z Kaczorowską ciąg dalszy. Edyta Herbuś zabrała głos: "Współczuję obsesji"

Agnieszka Kaczorowska, Edyta Herbuś
fot. KAPiF

Wypowiedź Agnieszki Kaczorowskiej na temat nagłego zwolnienia z teatru rozniosła się ogromnym echem po mediach społecznościowych. Sprawę zdecydowanie skomentowała Edyta Herbuś. Jej stanowisko jest jasne.

Afera wokół aktorki nie gaśnie, a w sprawę angażują się kolejne gwizdy show-biznesu. W mediach społecznościowych pojawiło się stanowisko tancerki, która nie gryzła się w język, oceniając zachowanie zawodowej koleżanki.

Edyta Herbuś zabrała głos w sprawie Agnieszki Kaczorowskiej

Po głośnej wypowiedzi aktorki na temat niespodziewanego odsunięcia jej od spektaklu, w mediach społecznościowych zawrzało. Internauci momentalnie zaczęli doszukiwać się szczegółów głośnej sprawy.

O zdanie na temat afery zapytali nawet Edytę Herbuś. Tancerka odpowiedziała w instagramowej relacji na jedno z pytań na temat wypowiedzi aktorki. Gwiazda przekazała, co uważa o zachowaniu teatralnej koleżanki, która miała nazwać ją "swoją dublerką".

Mnie to nie dotyka. Raczej współczuję obsesji... Jeśli ktoś zabrania wypowiadać moje imię w swojej obecności, to znaczy, że ma problem. Życzę jej, aby znalazła wewnętrzny spokój — odpowiedziała na pytanie.

Ewa Krawczyk o śmierci męża i nadchodzących świętach. "W moim przypadku czas nie leczy ran"

Teatr Tu i Teraz wdał oficjalne oświadczenie

Wypowiedź Agnieszki Kaczorowskiej sprawiła, że sam teatr, z którym współpracowała przy spektaklu "Ślub doskonały" wydał w mediach społecznościowych oświadczenie. Okazuje się, że powody decyzji teatru mogą wcale nie być tak niespodziewane jak przedstawiała Agnieszka Kaczorowska w wypowiedzi.

Oświadczam, że jeżeli Pani Kaczorowska nie zaprzestanie publikowania nieprawdziwych i zniesławiających informacji, deklaruję poinformowanie opinii publicznej o pełnych powodach decyzji i skieruję sprawy na drogę prawną — przekazała prezes zarządu teatru, Kamila Polak.

Agnieszka Kaczorowska odcięła się od sprawy

Po głośnym oświadczeniu aktorka zupełnie zmieniła swoje nastawienie. W mediach społecznościowych postanowiła podzielić się z internautami rodzinną wycieczką ze słonecznej Hiszpanii.

W relacjach tym razem skupiła się na wspólnym czasie z córkami i ukochanym. Jej wypowiedź, która wywołała medialną aferę, nadal jednak widnieje na jej profilu, jako "relacja wyróżniona". Wygląda na to, że aktorka będzie bronić swojego stanowiska.

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Kaczorowska (6).jpg
fot. instagram.com/agakaczor/
Agnieszka Kaczorowska (7).jpg
fot. instagram.com/agakaczor/
Edyta Herbuś (3).jpg
fot. instagram.com/edytaherbus/
Edyta Herbuś (4).jpg
fot. KAPiF
Agnieszka Kaczorowska (8).jpg
fot. KAPiF