Swiatgwiazd.pl
Agustin Egurrola

East News / TRICOLORS

Agustin Egurrola skomentował nową edycję „Mam talent”. Zwrócił się do ekipy programu

8 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Agustin Egurrola jest jednym z najsławniejszych i najbardziej uznanych tancerzy i choreografów w Polsce. Do tej pory był gwiazdą TVN, niedawno przeszedł do TVP. Teraz wypowiedział się na temat programu Mam Talent!, którego jeszcze nie tak dawno był jurorem.

  • Agustin Egurrola szerszej publiczności znany był do tej pory z programów TVN takich, jak: Mam Talent!, czy You Can Dance. Od niedawna choreograf współpracuje z Telewizją Polską jako juror Dance Dance Dance.

  • Egurrola jest jednym z najbardziej uznanych choreografów w Polsce. To właśnie on jest autorem wielu układów tanecznych na najważniejszych wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych w naszym kraju.

  • Ostatnio gwiazdor wypowiedział się na temat programu Mam Talent!, przy którym jeszcze niedawno pracował.

Agustin Egurrola poza pracą w telewizji może poszczycić się też własną szkołą tańca. Sławny choreograf zatrudnia w swoim studio najbardziej utalentowanych nauczycieli, którzy szkolą kolejne pokolenia tancerzy.

Agustin Egurrola o Mam Talent!

Agustin Egurrola niedawno rozpoczął współpracę z TVP. Jego dorobek z pewnością robi wrażenie na przedstawicielach różnych stacji, dlatego wciąż nie brakuje mu nowych ofert pracy. Choreograf ma więc w czym wybierać.

W Dance Dance Dance zasłynął jak na razie z dużej surowości. Gwiazdor stara się oceniać uczestników profesjonalnie i w żadnym razie nie daje im taryfy ulgowej.

Jak donoszą media, Egurrolę już na jesień będziemy mogli oglądać w kolejnym show TVP. Tancerz po raz kolejny wcieli się w rolę jurora - tym razem w programie You Can Dance - nowa generacja, który jest inspirowany dawnym hitem TVN.

Olaf_Lubaszenko

Metamorfoza Olafa Lubaszenki. Dziś aktor nie przypomina siebie sprzed lat

CZYTAJ DALEJ

A co sławny choreograf sądzi o zbliżającej się kolejnej edycji Mam Talent!, w którym zajmował fotel jurorski przez siedem edycji?

Egurrola: ten program jest absolutnie niezwykły

Egurrola w rozmowie z Plejadą wyznał, że wciąż czuje ogromny sentyment do programu Mam Talent!. Podkreślił, że ma z tą produkcją wiele miłych wspomnień i uważa, iż był to dla niego bardzo ważny program.

- Mam Talent to bardzo ważny program, w którym brałem udział. Trzymam kciuki za kolejną edycję tego show - mówił Plejadzie.

Agustin nie ukrywał także, że hit TVN jest niezwykły i powinien po raz kolejny odnieść spektakularny sukces. Gwiazdor zwrócił się także do całej produkcji, a szczególnie do Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej, które zasiadają w jury oraz prowadzącego Marcina Prokopa:

- Z całych sił pozdrawiam Małgosię Foremniak, Agnieszkę Chylińską, Marcina Prokopa i wszystkich, z którymi pracowałem przy produkcji tego programu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >