Swiatgwiazd.pl
Zofia_Zborowska

east news / TRICOLORS

Zosia Zborowska szczerze o problemach w ciąży. „Musiałam zderzyć się z diagnozą”

7 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Zofia Zborowska słynie z otwartości i szczerości w social mediach, gdzie lubi dzielić się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Ostatnio najczęstszym tematem na jej Instagramie jest ciąża, na temat której aktorka ostatnio się bardziej otworzyła i przyznała do problemów zdrowotnych.

  • Zofia Zborowska dzieli się przeżyciami ze swojej ciąży w Internecie.

  • Ostatnio 34-latka przyznała się, że w drugim trymestrze usłyszała miażdzącą diagnozę.

  • Obszerny wpis Zborowskiej niektórzy traktują jako odpowiedź na kontrowersyjny wpis Agnieszki Kaczorowskiej.

Aktorka jest dziś już w zaawansowanej ciąży. Od miesięcy dzieli się zdjęciami brzuszka czy przeżyciami związanymi z oczekiwaniem na dziecko. Teraz jednak przyznaje, że nie dzieliła się wszystkim i że miała powody do strachu o swoją ciążę.

Zofia Zborowska szczerze o swojej ciąży

Córka Wiktora Zborowskiego skrupulatnie prowadzi swój profil na Instagramie, który w tym momencie obserwuje 384 tys. osób. Misją aktorki zdaje się być odczarowanie social mediów i pokazywanie prawdziwego życia bez filtrów. Dziś stała się jedną z najpopularniejszych influencerek ruchu body positive w Polsce.

Nie powinno zatem nikogo dziwić, że kiedy Zosia Zborowska zaszła w ciążę zaczęła się dzielić zdjęciami brzuszka i opowiadać o swojej nowej rzeczywistości (więcej tutaj). Influencerka często wrzuca naturalne zdjęcia w opozycji do mody na ciążowe sesje.Ostatnio jednak postanowiła podzielić się faktami o swojej ciąży w nieco poważniejszym tonie. W obszernym wpisie przyznała, że jej stan nie należy do najłatwiejszych i wolnych od komplikacji. Opisała również, jak w drugim trymestrze usłyszała mrożącą krew w żyłach diagnozę.
Magda Gessler - ea (9)

Magda Gessler rozpoczyna współpracę z Anną Muchą. Czym zajmie się aktorka?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Gdy rozpoczął się II trymestr, gdzie niby jest już „bezpiecznie i fajnie” ja musiałam zderzyć się z diagnozą, która zmroziła mnie na ok 1,5 miesiąca - czytamy.

Aktorka nie chciała opisywać szczegółów, jednak przyznała, że po trudnych przejściach na ciele pozostała przypominająca jej o nich blizna. Zdradziła też, że o problemach nie wiedzieli nawet wszyscy jej najbliżsi.

- Na szczęście wszystko skończyło się dobrze
- dodała.

Zofia Zborowska odpowiada Kaczorowskiej?

Aktorka nie omieszkała również wspomnieć o problemach z samoakceptacją czy akceptacją przez innych wyglądu kobiety w ciąży. Zaapelowała do internautów, wskazując na indywidualne historie, które kryją się za wszystkimi przyszłymi mamami.

- Jak słyszę, że ktoś zarzuca mi, albo jakiejkolwiek innej kobiecie zaniedbanie... (...) to jest mi po prostu przykro. (...) Nie narzucajmy sobie tej chorej presji - dodaje.

Szczery wpis Zborowskiej spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów, wiernie wspierających aktorkę w zmaganiach z ciążą. Nie brakuje jednak głosów, że może to być odpowiedź influencerki na kontrowersyjny wpis Agnieszki Kaczorowskiej, w której ta sprzeciwia się kulturze body positive, którą nazywa ,,modą na brzydotę".

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram / Zofia Zborowska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >