Zosia Zborowska - krwawienie z nosa Żródło: TRICOLORS/East News

Ciężarna Zosia Zborowska dodała wpis na Instagram. Skarży się na krwawienie z nosa

29 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona, czyli jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu spodziewa się pierwszego dziecka. Aktorka jednak źle znosi ciążę. W jednej z relacji na InstaStory zdradziła, że musiała zrezygnować z pracy. Ostatnio przyznała natomiast, że dokuczają jej krwawienia z nosa.

  • Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są małżeństwem od sierpnia 2019 roku
  • Małżeństwo wyczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka
  • Przyszła mama ma problemy zdrowotne. Poinformowała o krwawieniach z nosa

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona cieszą się opinią jednej z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Aktorka i siatkarz po raz pierwszy spotkali się w 2018 roku. Nie spieszyli się jednak z oficjalną informacją o tym, że są w związku.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się dziecka

Informacja o związku Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony dotarła do mediów w grudniu 2018 roku. W czasie świąt Bożego Narodzenia zakochani opublikowali bowiem pierwsze wspólne zdjęcie. Jak się później okazało, ich pierwsze spotkanie odbyło się już prawie pół roku wcześniej.

W sierpniu 2018 roku Andrzej Wrona i Zosia Zborowska pojawili się na tej samej imprezie jednej z platform zakupowych. Dokładnie rok później – w sierpniu 2019 roku – siatkarz i aktorka stanęli na ślubnym kobiercu. Od tego czasu oboje bardzo chętnie relacjonują swoje życie w social mediach.

Nie da się ukryć, że na profilu Zosi Zborowskiej zdjęcia z ukochanym pojawiają się o wiele częściej. Jedna z fotografii pojawiła się jednak zarówno u niej, jak i u Andrzeja Wrony. A była to fotka wyjątkowa – zakochani w zabawny sposób poinformowali wówczas, że spodziewają się pierwszego dziecka.

Ada Karczmarczyk nagrała piosenkę o Smoleńsku. Jest wideoAda Karczmarczyk nagrała piosenkę o Smoleńsku. Jest wideoCzytaj dalej

- Rebus – napisała w marcu szczęśliwa aktorka.

Problemy zdrowotne Zosi Zborowskiej

Radosne oczekiwanie na nowego członka rodziny zakłócają problemy, z którymi w ostatnim czasie musi zmagać się Zosia Zborowska. Kilka dni temu żona Andrzeja Wrony zdradziła na InstaStory, że musiała zrezygnować z pracy. Widzowie mieli podziwiać aktorkę w nowym serialu TVN „Tajemnica zawodowa”.

- Musiałam zrezygnować. Musiałam w ciąży leżeć przez miesiąc plackiem. Serial czekał 3 tyg. na mnie, ale dłużej już nie mógł, bo oddawali lokacje. Cholerny smutek. Ale i tak się cieszę, że mogłam tam być przez parę odcinków – powiedziała z żalem aktorka.

To jednak nie koniec problemów Zosi Zborowskiej. Okazuje się, że aktorka zmaga się z trombofilią, czyli nadkrzepliwością krwi i w związku z tym musi przyjmować zastrzyki. Dodatkowo niemal codziennie towarzyszą jej krwotoki z nosa. Niedawno przyszła mama pokazała, jak wygląda z chusteczką w nosie.

- Uroki ciąży – napisała.

Zosia ZborowskaŹródło: pomponik.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik, Instagram, Onet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł