Rafał Mohr Żródło: East News

Rafał Mohr poinformował o śmierci swojej mamy. Słowa aktora poruszają do łez

28 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Bardzo przykra wiadomość. Znany polski aktor Rafał Mohr właśnie poinformował o śmierci swojej mamy. Opublikował poruszający wpis na Facebooku.

  • Rafał Mohr, aktor znany m.in. z serialu BrzydUla, poinformował za pośrednictwem Facebooka o śmierci mamy.
  • Jak dowiadujemy się z treści postu, kobieta przed śmiercią zmagała się z chorobą.
  • Aktor wyraził wdzięczność za prawdę i miłość, których nauczyła go mama.

Rafał Mohr, aktor znany m.in. z serialu BrzydUla, poinformował za pośrednictwem Facebooka o śmierci mamy. Gwiazdor umieścił kilka zdjęć i napisał, że już na zawsze będzie jej wdzięczny za to, czego go nauczyła.

Rafał Mohr pogrążony w żałobie

Aktor na swoim Facebooku opublikował poruszający wpis, w którym pożegnał swoją zmarłą mamę. Jak dowiadujemy się z treści postu, kobieta przed śmiercią zmagała się z chorobą. Mimo iż przez chwilę wydawało się, że jej stan się polepszył, niestety nie trwało to długo.

Mohr wyznał, że ma nadzieję, iż teraz jego mama jest w lepszym świecie. Napisał również, że jest ogromnie wdzięczny za wszystko, czego go nauczyła, a w szczególności za prawdę i miłość.

- Będę o tym pamiętał wiecznie- napisał.

Nie żyje Fredi, dwukrotny uczestnik Eurowizji. Miał 78 latNie żyje Fredi, dwukrotny uczestnik Eurowizji. Miał 78 latCzytaj dalej

Gwiazdor jest wdzięczny za to, że miał tak wspaniałą i mądrą mamę.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z kondolencjami.

Rafał Mohr - kariera

Rafał Mohr jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Znany jest z produkcji takich jak m.in. Archiwista, Pitbull. Ostatni pies,BrzydUla, czy Pierwsza miłość.

Jak powiedział w jednym z wywiadów, od zawsze marzył o karierze aktora. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Już w trakcie studiów zaistniał na wielkim ekranie. Wystąpił w filmie Władysława Pasikowskiego Słodko-gorzki, gdzie wcielił się w rolę Mateusza Hertza.

Teraz grę aktorską Mohra możemy podziwiać w serialu TVP Archiwista, gdzie jest odtwórcą roli Mirosława Strączka. Rafał jest także bohaterem kolejnego sezonu przygód Uli Cieplak w serialu BrzydUla. Tam wciela się w rolę projektanta Mirosława.

My również dołączamy się do kondolencji i przekazujemy panu Rafałowi najszczersze wyrazy współczucia.

Zobacz post:

Odeszła moja Mama. Niestety nie wygrała tej walki. Po, jakby się wydawało polepszeniu stanu zdrowia, nastąpiło...

Opublikowany przez Rafał Mohr Poniedziałek, 26 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Plejada.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł