Adriana Kalska miała wypadek Żródło: kadr z serialu "M jak miłość"/vod.tvp.pl

Adriana Kalska miała wypadek na planie nowego serialu

27 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Adriana Kalska, która od lat wciela się w postać Izabeli Chodakowskiej w „M jak miłość”, została twarzą nowego serialu TVN. Podczas niedawnej wizyty na planie aktorka miała jednak poważny wypadek. W drodze do samochodu miała zderzyć się z betonowym słupem.

  • Adriana Kalska gra w „M jak miłość” od 2015 roku
  • Aktorka pracuje nad nowym projektem na antenie TVN
  • Media obiegły informacje o jej wypadku na planie

Adriana Kalska zdobywa coraz większą popularność. Aktorka zyskała sympatię widzów dzięki roli Izabeli Chodakowskiej w serialu „M jak miłość”. Teraz pracuje nad kolejnym telewizyjnym projektem.

Groźny wypadek na planie

Adriana Kalska doskonale korzysta ze swoich pięciu minut w rodzimym show-biznesie i nie poprzestaje na pracy w „M jak miłość”. Zaledwie dwa tygodnie temu aktorka poinformowała w social mediach, że już niebawem pojawi się w nowej produkcji TVN7. Jej wygląd zaskoczył internautów.

Ukochana Mikołaja Roznerskiego znana jest czarnych i prostych włosów. Na zdjęciu promującym rolę w nowym serialu pokazała się jednak w zupełnie nowej odsłonie. Na jej głowie pojawiła się bowiem blond peruka. Najwidoczniej właśnie tak wyglądać będzie główna bohaterka serialu o roboczym tytule „Zaginiona”.

Do szczegółów dotyczących nowego serialu dotarli dziennikarze Super Expressu. Jak przekazali w jednym z artykułów, podczas ostatniego planu zdjęciowego ekipa nagrywała scenę, w której bohaterka Adriany Kalskiej wbiega do samochodu. Niestety, przy jednym z dubli doszło do wypadku i aktorka uderzyła w betonowy słup.

„The Voice of Poland”: w kolejnej edycji zabraknie Michała Szpaka?„The Voice of Poland”: w kolejnej edycji zabraknie Michała Szpaka?Czytaj dalej

- Bohaterka, którą gra, miała za zadanie wyskoczyć z samochodu i ruszyć w pościg. Auto zatrzymało się tuż obok betonowego słupka. I raz Adriana z impetem na niego wpadła i zaliczyła bolesny upadek. Cała ekipa natychmiast ruszyła jej na ratunek– mówił świadek wydarzenia cytowany przez SE.

Sądząc po minach pozostałych osób będących na planie, zderzenie Adriany Kalskiej ze słupem nie było planowane. Na szczęście aktorce nic się nie stało i po wszystkim miała wrócić do domu z uśmiechem.

Adriana Kalska w „M jak miłość”

Jeszcze kilka lat temu o Adrianie Kalskiej nie było tak głośno. Z czasem publiczność pokochała piękną aktorkę, a w kuluarach zaczęto mówić o jej związku z Mikołajem Roznerskim. Kim zatem jest ukochana jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów?

Adriana Kalska urodziła się 26 lutego 1986 roku w Słupsku. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, którą ukończyła w 2012 roku. Choć od tego czasu występowała w poszczególnych produkcjach telewizyjnych, prawdziwą popularność przyniósł jej serial „M jak miłość”.

Serialowa Izabela Chodakowska dołączyła do obsady czołowej polskiej telenoweli w 2015 roku. Na planie poznała między innymi Mikołaja Roznerskiego, z którym dziś wspólnie idzie przez życie. Zakochani chętnie dzielą się swoim uczuciem i regularnie publikują swoje zdjęcia na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express, Wysokie Szpilki

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł