Grażyna Szapołowska Żródło: East News

Grażyna Szapołowska pochwaliła się zdjęciem z córką. Wyglądają jak dwie krople wody

27 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Grażyna Szapołowska jest jedną z najbardziej uznanych aktorek w naszym kraju. Często określana jest diwą polskiego kina. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z córką. Fani od razu zauważyli między nimi uderzające podobieństwo.

  • Ostatnio Grażyna Szapołowska pochwaliła się zdjęciem z córką Katarzyną Jungowską. Fani byli zachwyceni.
  • Katarzyna jest niezwykle podobna do swojej mamy.
  • Okazuje się, że córka Szapołowskiej również spełnia się w branży filmowej.

Grażyna Szapołowska często umieszcza na swoim Instagramie zdjęcia z wnuczką Karoliną, która próbuje swoich sił w branży muzycznej. Brała nawet udział w jednej z edycji programu The Voice of Poland, ale niestety nie udało jej się przejść etapu przesłuchań w ciemno. Pani Grażyna towarzyszyła swojej wnuczce za kulisami. Ostatnio Szapołowska pochwaliła się też zdjęciem z córką Katarzyną. Fani byli zachwyceni.

Grażyna Szapołowska pokazała zdjęcie z córką

Katarzyna Jungowska niezaprzeczalnie odziedziczyła urodę po swojej sławnej mamie. Na zamieszczonym przez Szapołowską zdjęciu widać, że kobiety są sobie bardzo bliskie, a ich podobieństwo jest uderzające.

- Co jest cieniem słońca ?zapytała Kasia gdy miała trzy latka .A Wy co odpowiecie ? - podpisała fotografię aktorka.

Z opisu wynika, że właśnie takie pytanie zadała kiedyś pani Grażynie jej córka, gdy była dzieckiem. Gwiazda miała problem z udzieleniem odpowiedzi, a tym razem zwróciła się o pomoc do swoich obserwatorów.

Joanna Koroniewska dodała wpis dotyczący swojego zdrowia. Dementuje plotkiJoanna Koroniewska dodała wpis dotyczący swojego zdrowia. Dementuje plotkiCzytaj dalej

- Tak myślę o tym cieniu księżyca ..... A może to oddech Rusałki...... Ależ Pani zadała pytanie - czytamy w jednym z komentarzy.

Wygląda na to, że odpowiedź na pytanie niegdyś 3-letniej Kasi pozostanie nieodgadniona. A kim dzisiaj jest już dorosła Katarzyna Jungowska?

Kim jest córka Grażyny Szapołowskiej?

Z aktywności Katarzyny na Instagramie można wywnioskować, że na co dzień zajmuje się reżyserią filmową. Widać także, że córka Szapołowskiej ceni sobie czas spędzany z przyjaciółmi, z którymi często pokazuje się na zdjęciach.

Co ciekawe, w 1999 roku Jungowska wystąpiła w Panu Tadeuszu, czyli filmie, w którym jej matka odgrywała kultową rolę Telimeny. Katarzyna z kolei zagrała dwórkę.

Córka Grażyny Szapołowskiej z pewnością ceni sobie relację z mamą i ze swoją córką. Na jej Instagramie również znajduje się zdjęcie, na którym pozują we trzy - pani Grażyna, Katarzyna i najmłodsza Karolina, które podpisała z czułością: #rodzinka #trzypokolenia.

Katarzyna jest niezaprzeczalnie podobna do swojej mamy. My dostrzegamy także wielkie podobieństwo do pani Grażyny u Karoliny, jej wnuczki.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Następny artykuł