Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Dowbor

TRICOLORS/East News

"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor powiedziała, że nie wszystkie ekipy remontowe chcą współpracować. "Zawiodły nas"

6 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Katarzyna Dowbor pracuje na planie programu „Nasz nowy dom” od samego początku w 2013 roku. Dzięki temu miała okazję poznać mnóstwo sytuacji rodzinnych, a wraz z ekipami remontowymi odmienić życie wielu ludziom. W rozmowie z „Plotkiem” zdradziła, że nie wszystkie firmy, które podejmowały się remontów rezygnowały po pierwszym wykonanym. Największe problemy pojawiały się na początku istnienia produkcji Polsatu.

  • Katarzyna Dowbor pracuje dla programu „Nasz nowy dom” od początku jego istnienia

  • Prezenterka zdradziła, że nie wszystkie ekipy remontowe radziły sobie na planie

  • Część z nich rezygnowała zaraz po wykonaniu pierwszego remontu

Jesienią br. fani doczekają się 17. edycji programu „Nasz nowy dom”, który gości na ekranach ich telewizorów już przez 8 lat. W tym czasie wydarzyło się wiele rzeczy, o których Katarzyna Dowbor opowiedziała w rozmowie z „Plotkiem”.

Katarzyna Dowbor o pracy dla programu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor spotkała na swojej ścieżce zawodowej wiele rodzin, które wymagały natychmiastowej pomocy, a ich warunki mieszkalne nie były ani trochę nadające się do dłuższego pobytu. Za każdym razem razem z ekipami remontowymi starali się stawać na wysokości zadania, co zazwyczaj im się udawało.

Tymczasem słynna prowadząca udzieliła wywiadu dla portalu „Plotek”, w którym zdradziła, że nie wszystkie ekipy remontowe radziły sobie z presją, jaką wywiera na nich czas programowy, który wynosi zaledwie pięć dni na wykończenie całości renowacji budynku.

Prezenterka zdradziła również, że za każdym razem trafiała na zawodowców, których darzyła wielkim zaufaniem, a obecnie na planie programu pracują trzy ekipy remontowe. Na szczęście każda z nich spisuje się bardzo dobrze i wykonują swoją pracę dokładnie i rzetelnie.

Marta Manowska - ea i Adam z Sanatorium Miłości sklejka

"Sanatorium miłości": Marta Manowska udostępniła zdjęcie Adama

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Gwiazda Polsatu wyznała, że doskonale zdaje sobie sprawę z pojęcia słowa remont i ile wymaga on wysiłku psychicznego oraz fizycznego. Wyraziła współczucie tym, którzy trafiali na niesłowne ekipy remontowe. Okazuje się, że nie wszystkie pracowały tak, jakby producenci sobie tego życzyli.

- Powiem szczerze, każdemu życzę takich ekip, jakie my mamy. My też nie od razu tak fantastycznie trafiliśmy. Kilka ekip przy programie pracowało, były takie, które nas zawiodły, ale wybraliśmy tych najlepszych i oni są z nami już od kilku lat. Trzeba trafić na odpowiednich ludzi - mówiła Katarzyna Dowbor dla „Plotka”.

Ekipy remontowe programu „Nasz nowy dom”

Z uwagi na to, że ekipa remontowa ma na wykonanie całości prac zaledwie pięć dni wszystko odbywa się w ekspresowym tempie, co wymaga mnóstwo wysiłku i jest najzwyczajniej bardzo trudne. Katarzyna Dowbor zdradziła, że na początku programu wiele ekip remontowych nie radziło sobie z presją i rezygnowało po wykonaniu pierwszych remontów.

- Były ekipy, które sobie nie poradziły z remontami, choć próbowały. To nie jest tak, że nie zrobiły tych remontów, bo zrobiły, ale później się wycofywały, mówiąc, że jest za ciężko, że za dużo pracy, że pięć dni to jest za mało. Nieprzyzwyczajeni byli to takiego tempa pracy - mówiła prezenterka.

Teraz producenci zdecydowali się na zatrudnienie trzech ekip remontowych, które wykazują się wielkim profesjonalizmem i chęcią do pracy. Ich ilość konieczna jest ze względu na wymienność, która wprowadzona została do programu po rezygnacjach wcześniejszych drużyn wykonujących renowacje zniszczonych budynków.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >