Swiatgwiazd.pl
Karolina Korwin-Piotrowska

fot. screen YouTube@TVP Sport

Karolina Korwin-Piotrowska odpowiada Agnieszce Kaczorowskiej na wpis o "modzie na brzydotę"

6 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Wczoraj, tj. w sobotę, 6 czerwca Agnieszka Kaczorowska wywołała burzę w mediach społecznościowych, publikując obszerny post, w którym wyraziła swoją opinię na temat „promowania mody na brzydotę”. Aktorka przyznała, że działa jej to na nerwy i uderza w jej „poczucie estetyki”. Tymczasem do sprawy postanowiła odnieść się, słynąca z ciętej riposty Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka jak zwykle użyła mocnych słów.

  • Agnieszka Kaczorowska wywołała burzę postem na temat „promowania brzydoty”

  • Karolina Korwin-Piotrowska wyraziła swoją opinię w tej sprawie

  • Kilka słów dorzuciła także Maffashion

Agnieszka Kaczorowska zazwyczaj kojarzyła się ludziom z uśmiechem i niepodejmowaniem kontrowersyjnych tematów, które mogą wywołać oburzenie. Tym razem było inaczej. Wielu ludzi w negatywnych słowach odniosło się do jej opinii.

Agnieszka Kaczorowska wywołała burzę w sieci

Sprawa była niecodzienna. Agnieszka Kaczorowska zamieściła na Instagramie zdjęcie, do którego dodała bardzo obszerny opis dotyczący mody na brzydotę. Gwiazda stwierdziła, że jest to dla niej drażliwy temat i od jakiegoś czasu uderza w jej „poczucie estetyki”.

Zdaniem wielu internautów 28-letnia aktorka przekroczyła tym samym wszelkie granice, a jej uwagi były całkowicie nie na miejscu. Dopuściła się m.in. krytyki eksponowania wad w mediach społecznościowych oraz pokazywanie zwyczajnego oblicza. Jednak na tym nie koniec. Wystarczy przeczytać:

- Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”?
Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile ?
Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie”
- napisała Agnieszka Kaczorowska.

Katarzyna Dowbor - ea (6)

"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor powiedziała, że nie wszystkie ekipy remontowe chcą współpracować. "Zawiodły nas"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dodała również kilka słów na temat zgarbionych nastolatek, które na zdjęciach chowają się za swoimi włosami, lub zasłaniają rękoma. Niestety, ale nie wszyscy pozytywnie odebrali słowa Kaczorowskiej, a najlepszy tego dowód znajduje się w komentarzach pod zdjęciem.

Karolina Korwin-Piotrowska odpowiedziała Agnieszce Kaczorowskiej

Nie trzeba było długo czekać także na odniesienia popularnych osób do słów aktorki. Jedną z nich była Karolina Korwin-Piotrowska, która nie od dziś słynie z ciętej riposty i ostrego języka. Skomentowała wypociny Kaczorowskiej, jako „krzywdzące kocopoły”.

- Celebrytka - zasięgi prawie 400 tysięcy, "ekspertka" śniadaniówek - opowiada krzywdzące kocopoły o "modzie na brzydotę", o ruchu body positive. Że to brzydkie. Że ze "wspólnego błotka". Zmęczone. Nieładne. Niezadbane. I celebryci jeszcze się dziwią temu, że wzbudzają pusty śmiech? Agresję? Przecież to jest zadufanie w sobie na poziomie niemal choroby. To jest szkodliwe - napisała popularna dziennikarka.

Niestety na tym nie koniec. Korwin-Piotrowska uznała, że, pisząc o „promowaniu mody na brzydotę” Agnieszka Kaczorowska dopuściła się przemocy słownej. Zadała pytania swoim odbiorcom ile razy słyszeli od kogoś, że są brzydcy lub o siebie nie dbają.

Do słów tancerki i aktorki odniosła się także blogerka modowa Maffashion, która na InstaStories przytoczyła kilka zdań Kaczorowskiej i uznała, że albo źle zrozumiała lub, jak sama twierdzi, jest za mało refleksyjna i mądra do tego, by zrozumieć, to co napisała Agnieszka. Aktorka zdążyła zamieścić wpis wyjaśniający jej opinię i przeprosić tych, którzy poczuli się przez nią urażeni.

Zobacz zdjęcia:Zdjęcie wyróżniające to kadr z filmu zamieszczonego przez kanał TVP Sport na platformie YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu wideo.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >