Swiatgwiazd.pl
Agustin Egurrola

Fot. EGURROLATV / YouTube

Jak tańczy Agustin Egurrola? W sieci pojawiło się archiwalne nagranie

26 Maja 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

Agustin Egurrola ostatnio nie schodził z języków portali plotkarskich, ale i wielu celebrytów. Wszystko za sprawą jego niespodziewanego transferu z TVN do TVP. Jak jednak wiadomo, Egurrola to przede wszystkim tancerz. Właśnie możemy się przekonać, jak poruszał się lata temu.

Agustin Egurrola to tancerz i choreograf, który znany jest ze swojego polsko-kubańskiego pochodzenia. To także założyciel szkoły tańca oraz juror telewizyjnych programów rozrywkowych.

Jak tańczy Agustin Egurrola?

Agustina Egurrolę polscy telewidzowie znają głównie z bycia jurorem - a co w związku z tym - oceniania tańca innych osób. Tancerz gościł już w takich programach, jak “You Can Dance - Po prostu tańcz”, “Mam talent” czy od niedawna “Dance Dance Dance”. Był też głównym choreografem w “Tańcu z Gwiazdami”.

Mało kiedy jest jednak okazja do tego, żeby zobaczyć, jak tańczy sam Egurrola. To przecież jeden z najsłynniejszych nie tylko choreografów, ale i tancerzy w Polsce. Dlatego internauci zaczęli doszukiwać się nagrań, na których widać, jak rusza się Agustin.

Okazało się, że już lata temu mógł pochwalić się niezwykłymi umiejętnościami tanecznymi. Na nagraniu z 1998 roku widać, że jest w doskonałej formie. Wideo zostało nagrane podczas Mistrzostw Polski, na których Agustin Egurrola zatańczył z Joanną Szokalską.

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska wróciła po porodzie do telewizji. Podziękowała swojej mamie, wyznanie poruszyło wszystkich

CZYTAJ DALEJ

Internauci są jednoznaczni jeśli chodzi o ten taniec. Pod nagraniem w serwisie YouTube pojawiły się takie komentarze, jak: “zmietli konkurencję”, “Wooow Agustin jakie ciacho jakie nooogi. Jaka elastyczność... Zejścia biodrami... Czad”, “Doskonały taniec”.

Kariera Agustina Egurroli

Agustin Egurrola nie lubi chwalić się swoim życiem prywatnym, nie wiadomo zatem o nim wiele. Jednak na temat kariery, jak i dzieciństwa tancerza można znaleźć wiele informacji.

Tancerz i choreograf urodził się 8 września 1968 roku w Warszawie, a jego rodzicami są kubański weterynarz oraz polska tłumaczka języka hiszpańskiego. Do piątego roku życia mieszkał jednak na Kubie, którą opuścił w wieku 5 lat.

Agustin pierwsze kroki na parkiecie wykonał w wieku 19 lat. Tańca uczyła go sama Ivona Pavlovic. Uczył się też w Londynie w studiach Dance Works czy Pineapple Dance Studio.

W 1993 roku założył własną formację taneczną “Volt”. Właśnie ta grupa występowała na Eurowizji 2021 wraz z Rafałem Brzozowskim. Teraz mamy okazję podziwiać, jak Egurrola tańczył lata temu. Zobaczcie archiwalne nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

źródło: wikipedia / youtube

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >