Swiatgwiazd.pl
Agustin Egurrola szczerze o "You Can Dance"

TRICOLORS/East News

Agustin Egurrola szczerze o "You Can Dance". Nie kryje podekscytowania, jest pełen nadziei

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Agustin Egurrola od kilku miesięcy króluje na językach, wzbudzając swoją osobą szereg skrajnych emocji. Fani, którzy dotychczas chętnie oglądali go w "Mam Talent", wciąż nie mogą pogodzić się z jego odejściem do TVP. Teraz dyskusji może być jeszcze więcej.

  • Agustin Egurrola odszedł do TVP

  • TVP przejmuje hitowy program TVN

  • Egurrola pierwszy raz o "You Can Dance"

Nagłe przejście Agustina Egurroli do TVP dla wszystkich było wielkim szokiem. Choreograf przez lata był związany z konkurencyjną stacją TVN, gdzie cieszył się nieprawdopodobnym uznaniem. Największą popularność przyniosła mu rola jurora w "Mam Talent", gdzie niestety, widzowie już go nie zobaczą.

Fani bezlitośni dla Agustina Egurroli

Przejście gwiazdora do TVP ogłoszono w dość nietypowy sposób, bo wymieniając go wśród jurorów "Dance Dance Dance". Sam zainteresowany nie pokusił się o oświadczenie i oficjalnie podzielenie się z sympatykami swoją decyzją.

Na choreografa w mgnieniu oka wylało się morze hejtu - nie tylko za sprawą samego przejścia do Telewizji Polskiej, ale też oblicza, jakie pokazał w "Dance Dance Dance". Niezwykle sympatyczny, zawsze uśmiechnięty z nietuzinkowym poczuciem humoru Agustin, w tanecznym show TVP wyjątkowo krytycznym okiem oceniał poczynania uczestników niemal do samego końca, co rozsierdziło widzów.

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zrelacjonowała sytuację z Meksyku. Gwiazda przyznała, że jest tu dużo przerażających owadów: „całą noc nie mogłam zasnąć”

CZYTAJ DALEJ

Po zakończeniu nagrań do "Dance Dance Dance" opinia publiczna zaczęła zastanawiać się, czym następnie zajmie się choreograf. Jak wiadomo, do "Mam Talent" nie wróci, ale na brak zajęć nie może narzekać.

Stacja TVP szybko obsadziła go w roli jurora w... przejętym od TVN "You Can Dance". Chociaż format na kilka lat zniknął z ekranów, od samego początku był emitowany w stacji TVN. Już za kilka miesięcy pojawi się na antenie Telewizji Polskiej pod zmienionym nieco tytułem "You Can Dance - Nowa generacja".

Agustin Egurrola o "You Can Dance"

Jak dotąd Agustin raczej niewiele mówił o samym "You Can Dance", choć przejęte przez TVP wzbudziło sporo kontrowersji. W najnowszym wywiadzie dla Plejady choreograf w końcu ujawnił, jaki ma do tego stosunek.

- Na samą wieść, że ten program może wrócić na antenę, bardzo się ucieszyłem. Nie wiedziałem na początku, kto zasiądzie w jury. Ale kiedy otrzymałem propozycję, nie zastanawiałem się, chciałem być jurorem w takim programie - zdradził.

W trakcie rozmowy z Plejadą Egurrola nie krył swojego podekscytowania i chętnie opowiadał o nadziejach, jakie pokłada w show. Przyznał też, że reszta składu jurorskiego pozostaje tajemnicą, jednak podkreślił, że będzie to ich jurorski debiut.

Agustin odpowiedział też na pytanie dotyczące porównań "You Can Dance" do minionych edycji emitowanych w TVN. Gwiazdor wyraźnie podkreślił, że będzie to zupełnie nowa odsłona show, znacząco różniąca się od poprzedniej.

- "You Can Dance" jest legendarnym programem nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. [...] "You Can Dance – Nowa generacja" to jego nowa odsłona i choćby dlatego będzie się różniła od wersji, które wcześniej oglądaliśmy. To, że taki program taneczny jest w Polsce i w Europie to już jest ogromne wyzwanie i jakiekolwiek porównania powinny tylko motywować do dalszej pracy - dodał w rozmowie z Plejadą.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Agata Duda o problemach dzieci i młodzieży. Wyszła z inicjatywą

  • Przed laty Karol Strasburger stracił żonę. „Pozostała wielka pustka”

  • Janda o sytuacji w polskich teatrach: „niekończąca się niesprawiedliwość”

Źródło: Plejada, Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >