Swiatgwiazd.pl
Andrzej Piaseczny

TRICOLORS/East News

Andrzej Piaseczny zamieszkał z mamą. Opowiedział o opiece nad seniorką

1 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Wieści z rodziny Andrzeja Piasecznego. Bliska sercu piosenkarza osoba obecnie potrzebuje jego wsparcia. Chodzi o borykającą się z problemami natury zdrowotnej mamę wokalisty. W jednym z ostatnich wywiadów "Piasek" powiedział parę szczery

  • W ostatnie urodziny Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie z mamą

  • Fanów zaniepokoiło miejsce wykonania fotografii

  • Dziś pani Alicja mieszka w Górach Świętokrzyskich, gdzie pieczę sprawuje nad nią syn

Andrzej Piaseczny zasłynął jako piosenkarz („Śniadanie do łóżka”, „Chodź, przytul, przebacz”), okazjonalny aktor („Złotopolscy”, „Niania”) oraz juror programu „The Voice Senior”. W 2019 dzięki show „Starsza pani musi fiknąć” rodacy mieli niepowtarzalną okazję, by zapoznać się z rodzicielką „Piaska”, panią Alicją, która wystąpiła z synem w jednym z odcinków. Pani Alicja niejednokrotnie gościła również w mediach społecznościowych piosenkarza. Jedno z ostatnich wspólnych zdjęć zamieszczonych na profilu „Piaska” zaniepokoiło jednak wielu fanów.

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie z mamą. Wykonano je w szpitalu

Na początku stycznia Andrzej Piaseczny obchodził okrągłe 50. urodziny. Z tej okazji zamieścił na Instagramie wyjątkowe zdjęcie w towarzystwie ukochanej mamy. Okazuje się, że urodzinowe święto seniorki wypada na dwa dni przed świętem syna - właśnie dlatego członkowie rodziny zawsze celebrują te wyjątkowe dni wspólnie.

Tak było i w tym roku. Andrzej Piaseczny spędził ten dzień z mamą, o czym mogli przekonać się użytkownicy social mediów. Podarował rodzicielce bukiet róż - niestety okoliczności wykonania fotografii nie były już wesołe. Ujęcie wykonano bowiem w szpitalu; pani Alicja była podłączona pod medyczną aparaturę.

Niepokojący był również końcowy fragment wpisu, którym „Piasek” opatrzył publikację. Piosenkarz zwrócił się do fanów z prośbą o duchowe wsparcie i kierowanie w stronę jego oraz jego rodzicielki pozytywnych myśli.

- Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba - czytamy w mediach społecznościowych.

„Piasek” otoczył mamę opieką

Pani Alicja opuściła już szpital, o czym mogliśmy przekonać się między innymi dzięki kolejnej publikacji Andrzeja Piasecznego - nowe zdjęcie pokazuje członków rodziny stojących w słońcu tuż przed domem. Jak informują media, seniorka doświadcza jednak problemów z poruszaniem się, przez co korzysta z pomocy wózka inwalidzkiego. W tej sytuacji może liczyć na syna - „Piasek” zamieszkał bowiem z matką, by troszczyć się o nią na co dzień.

Andrzej Piaseczny został zapytany o tę kwestię podczas sobotniej wizyty w studiu „Dzień Dobry TVN”, gdzie pojawił się, by promować nową płytę „50/50”. Wokalista przyznał, że obecnie jego rodzicielka rzeczywiście potrzebuje większej uwagi najbliższych z uwagi na stan zdrowia.

Dla niego decyzja o przeprowadzce była wręcz naturalna. Teraz Andrzej Piaseczny spędza kolejne dni w okolicy Gór Świętokrzyskich, gdzie pani Alicja czuje się niemal jak w sanatorium. Wokalista troszczy się między innymi o to, by seniorka nie zaniedbywała zleconej przez specjalistów rehabilitacji.

- Przychodzi moment, kiedy role się odwracają i to my mamy obowiązek zająć się rodzicami - mówił w jednym z wywiadów „Piasek”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • W show TVP doszło do groźnego wypadku

  • Restauracji nie pomogła nawet Magda Gessler. Wszystko skończyło się w sądzie

  • Anna Lewandowska poinformowała fanów o wizycie u lekarza

Źródło: Plejada, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >