Swiatgwiazd.pl
Kadr z hitu TVP "Dance Dance Dance"

Kadr z materiału zakulisowego programu TVP "Dance Dance Dance"; screen youtube.com/Kronika24.pl

W "Dance Dance Dance" doszło do wypadku. Potrzebna była pomoc ratownika medycznego

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Podczas przygotowań do nowego odcinka hitowej produkcji TVP "Dance Dance Dance" doszło do nieprzewidzianej sytuacji. Jedna z uczestniczek uległa wypadkowi; w tym przypadku niezbędna okazała się pomoc ratownika medycznego. Wszystko przez bolesn

  • Niebezpieczne zdarzenie za kulisami „Dance Dance Dance”

  • Jeden z rekwizytów uderzył taneczną partnerkę Roksany Węgiel w oko

  • Ostatnio z programu odpadli bohaterowie 7. sezonu „Rolnik szuka żony”

„Dance Dance Dance” gości na antenie TVP po raz trzeci. Program dostarczył widzom emocji na długo przed emisją pierwszego odcinka 3. odsłony show na antenie, co udało się między innymi poprzez zmiany w jury (Telewizja Polska zatrudniła byłego gwiazdora TVN Agustina Egurrolę oraz zawodniczkę mieszanych sztuk walki Joannę Jędrzejczyk). Tym razem powodem szybszego bicia serca był niefortunny wypadek, jaki miał miejsce w czasie przygotowań do oczekującego premiery najnowszego epizodu.

Niefortunny wypadek za kulisami hitu TVP. Uczestniczka „Dance Dance Dance” została uderzona jednym z rekwizytów

W najbliższą sobotę 1 maja na antenie TVP wystąpią trzy ostatnie taneczne pary biorące udział w show „Dance Dance Dance” - Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Damian Kordas i Ola Nowak oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. To ostatniej z wymienionych uczestniczek przydarzył się nieszczęśliwy wypadek.

Zdarzenie miało miejsce podczas prób do kolejnego odcinka. Rekwizytami potrzebnymi do występu były pałki. Jedna z nich uderzyła Oliwię Górniak prosto w oko.

Przyjaciółka Oliwii Górniak, Roksana Węgiel, oraz jej jednoczesna taneczna partnerka, nawet nie próbowała kryć silnych emocji. Jak przyznała, natychmiast zaczęła obawiać się o zdrowie Oliwii. Pozostali uczestnicy rozrywkowego hitu TVP „Dance Dance Dance” również nie pozostali w tej sytuacji obojętni.

- Dostała w takie miejsce, że dosłownie ją odcięło na moment. Bardzo się przestraszyłam. Zaczęłam panikować, cała się trząść. Miałam przed oczami najczarniejsze scenariusze. To było szokujące i paraliżujące dla wszystkich - relacjonowała zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Nie obyło się bez interwencji medyka. Na miejscu pojawił się ratownik medyczny, który zatroszczył się o zdrowie Oliwii. Na ten moment do mediów nie dotarły informacje mówiące o tym, że taneczna partnerka Roksany Węgiel miałaby nie pojawić się w czekającym na premierę odcinku show.

Przypomnijmy, że kolejny odcinek hitu TVP „Dance Dance Dance” pojawi się na antenie już jutro. Osoby zainteresowane kontynuacją show powinny nastawić odbiorniki na TVP2 o godzinie 20:00. Dla tych, którzy nie mogą zasiąść jutro przed telewizorem o podanej porze mamy dobrą wiadomość - w niedzielę 2 maja stacja wyemituje powtórkę o godzinie 11:50.

To już jest koniec. Paweł Bozianny i Marta Paszkin opuścili roztańczoną scenę

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku „Dance Dance Dance” z programem TVP rozstali się Paweł Bodzianny i Marta Paszkin. Telewidzowie doskonale znali ten duet z formatu „Rolnik szuka żony”, gdzie Paweł i Marta mieli okazję się poznać. Warto dodać, że opuścili program, przekazując kwotę 10 tys. złotych na fundację Cancer Fighters.

- Szkoda, ale ktoś musiał odpaść. Paweł dobrze zatańczył solówkę. Jest git. Gratuluję, że wzięli udział i jakoś dawali sobie radę - skomentował odejście pary jeden z użytkowników Instagrama.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Dramatyczny apel Ewy Krawczyk. Błaga tylko o jedno

  • Jarosław Bieniuk pokazał najmłodszego syna. Wygląda jak kopia mamy

  • Karol Okrasa szczerze o swoim dzieciństwie. Nie było łatwe

Źródło: Plotek, Telemagazyn, Eska, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >