Jarosław Bieniuk pokazał najmłodszego syna. Staje się coraz bardziej podobny do mamy Żródło: TRICOLORS/East News

Jarosław Bieniuk pokazał najmłodszego syna. Staje się coraz bardziej podobny do mamy

30 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Jarosław Bieniuk w stu procentach skupia się na swoich rodzicielskich obowiązkach. Razem z Anną Przybylską doczekali się trójki dzieci, a w ubiegłym roku doczekał się synka z byłą już partnerką, Martyną Gliwińską. Były reprezentant Polski w piłkę nożną pokazał zdjęcie najmłodszego synka, którego matką jest zmarła aktorka. Chłopiec przygotowuje się do pierwszej komunii świętej. Cały tata!

  • Jarosław Bieniuk z Anną Przybylską doczekali się trójki dzieci
  • Były reprezentant Polski w piłkę nożną pokazał zdjęcie najmłodszej pociechy, którego matką jest zmarła aktorka
  • Mały Jaś przygotowuje się do pierwszej komunii świętej

Jarosław Bieniuk musi godzić życie zawodowe z rodzicielskim, co nie zawsze bywa proste. Tak czy inaczej, stara się być dla swoich dzieci najwspanialszym ojcem pod słońcem. Na InstaStories opublikował zdjęcie synka Jasia, który wkrótce przyjmie sakrament pierwszej komunii świętej.

Jarosław Bieniuk pokazał syna Jasia

Śmierć Anny Przybylskiej była szokiem dla całej Polski, a echa jej związku z Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki pociech nie milkną do dziś. 41-letni były piłkarz przeszedł wiele ciężkich chwil, jednak dla swoich dzieci robi wszystko, by były szczęśliwe.

Najstarszą pociechą zmarłej aktorki i futbolisty jest 18-letnia Oliwia Bieniuk, która od dłuższego czasu robi karierę w mediach społecznościowych, co idzie jej bardzo dobrze. Do dziś na Instagramie zebrała ponad 194 tys. obserwujących, a licznik wcale się nie zatrzymuje.

Poza Oliwką mężczyzna ma przyjemność dumnie głosić imię ojca dwóch synów, których mamą jest Anna Przybylska. To 15-letni Szymon oraz 10-letni Jaś. Co więcej, w ubiegłym roku przyszedł na świat jego synek Kazik, który jest owocem byłego już związku piłkarza z Martyną Gliwińską.

Kasia Cichopek Kasia Cichopek "zaliczyła wpadkę" podczas ćwiczeń. Postanowiła to skomentowaćCzytaj dalej

Tymczasem w mediach społecznościowych Bieniuka pojawił się pewien młody gentleman w garniturze, który jest w trakcie przygotowań do przyjęcia sakramentu pierwszej komunii świętej. To najmłodszy syn Jarosława i Anny, Jaś, który pozuje do obiektywu, trzymając w rękach świecę.

Przy okazji były partner Gliwińskiej zdradził, że przed nim naprawdę ciężki miesiąc. Poza pierwszą komunią Jasia przed nim jeszcze stres związany z maturą Oliwii oraz egzaminem ósmoklasisty Szymona.

Z kim związany jest Jarosław Bieniuk?

Jarosław Bieniuk rozstał się z Martyną Gliwińską kilka miesięcy temu, jednak po zasadniczo bardzo krótkim czasie ponownie zmienił swój status związku. Obecnie były piłkarz związany jest z modelką Zuzanną Pactwą.

Fani mogą kojarzyć ją przede wszystkim ze słynnego serialu „Żony Hollywood”, ale także z firmy odzieżowej, którą prowadzi od dłuższego czasu. Mimo tego, że jej związek z Bieniukiem nie ma bardzo długiego stażu, tak śmiało można stwierdzić, że para nie widzi poza sobą świata.

Dzięki jej mediom społecznościowym mogliśmy dowiedzieć się, że przyszła na świat w Szwecji, skąd wraz z rodzicami przeprowadziła się do Krakowa, a następnie wyemigrowała do USA. Tam pracowała jako modelka w Nowym Jorku i Los Angeles.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł